Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a véleményetek az itt-ott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az itt-ott felbukkanó lakatfal mániáról, mikor a szerelmes párok egy lakatot tesznek egy kerítésre rajta a nevükkel?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem vagyok valami romantikus jellem, nem hiszek a szerelemben (soha nem is volt még barátnőm), de szerintem ha valaki odatesz egy ilyen lakatot, akkor cseppet sem lesz tartósabb a párkapcsolat.


33/F


2015. júl. 2. 17:45
 1/10 anonim ***** válasza:
80%

Erre amúgy 33 évesen jöttél rá?

Mikor adhatjuk át a nobel díjat? Mikor érsz rá átvenni?

2015. júl. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem aranyos szokás. Senki sem gondolja, hogy tartósabb lesz, viszont lelkileg akkor is megerősítheti a párkapcsolatot. Olyasmi kb, mint a házassági gyűrű.
2015. júl. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Nem lesz tartósabb, de rövidebb sem. Ennyi erővel minek bármit is csinálni?
2015. júl. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
"soha nem is volt még barátnőm .....33/F" Akkor minek akarsz beleszolni a felnöttek dolgába?
2015. júl. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Miért lenne baj ez? Ha valakinek ez fontos, csinálja.
2015. júl. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%

Nem lesz tőle tartósabb. Na és?

Ha egy fába vésnek egy szívet, attól tartósabb lesz? Ha gyűrűt, vagy nyakláncot vesznek egymásnak egyforma medállal, attól tartósabb lesz? Vagy mit tudom én, ha vesznek közösen egy kiskutyát, attól tartósabb lesz?


Ez egy romantikus (vagy annak tartott) gesztus, ami kifejezi és nem tartósítja az érzelmeket.


Jajjjjj, 33 évesen ugye csak poénkodsz ezzel a kérdéssel? :D

2015. júl. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 WheneverYouWant ***** válasza:
semmi értelme nyilván de a lányok szerint romantikus úgyhogy üsse kő..
2015. júl. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem butaság, hiú ábránd, nem tetszik. Elcsúnyítja a korlátot, főleg, amikor öles lakatot tesznek rá... Ráadásul veszélyes is egy idő után, mert csak nehezedik a súly és ki tudja hol áll meg....
2015. júl. 3. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Noren1989 ***** válasza:

Hogy k_rvára igaza volt a franciáknak, hogy levágták az egészet a hidukról.

25/F

2015. júl. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Valóban nem változtat a kapcsolat tartósságán az, hogy kifüggeszt a pár egy lakatot egy hídra vagy más helyszínre, de ennek szimbolikus jelentése van. Szerintem romantikus. :)
2016. márc. 2. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!