Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Albán férfi lehet szerelmes a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Albán férfi lehet szerelmes a felesége mellett másba?

Figyelt kérdés
Kb 4hónapja megismerkedtem egy albán pasival.Az elején kerülgettük egymást hetekig majd egy alkalommal mondta hogy ő más mint én.én magyar vagyok ő albán.felesége van és hogy csak egy csók lesz köztünk egyszer és semmi több..aztán eltelt 2 nap és újra megcsókolt majd eltelt egy hét és megint..és igy folytatódott tovább..4hónapja vagyunk együtt de én sokszor megpróbáltam ott hagyni de nem ment..irt hivott keresett..könyörgött, sirt..volt hogy együtt sirtunk..mondta hogy nincs még egy olyan nő a világon mint én még a felesége se...lehet hogy tényleg szerelmes belém?
2015. jún. 28. 17:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
38%
Ha albán nemzetiségű, akkor bizonyára muszlim. Az iszlám pedig engedélyez ennél sokkal csúnyább dolgokat is, többek között akár feleségül is vehetett volna.
2015. jún. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
89%

Neem, erre csak az amcsik, a hollandok, a dánok és a japánok képesek. Az albánok jól elvannak a kecskéikkel


Amúgy nem hinném, hogy szeret, szerintem vigyázz vele

2015. jún. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

muszlim igen..mondta hogy nekik nem szabad a bibliát olvasni csak a koránt


de olvastam hogy csak akkor vehet feleségül egy albán férfi egy külföldi nőt ha mutat papirt hogy nem házas

2015. jún. 28. 17:47
 4/19 anonim ***** válasza:
A helyedben hagynám... (#1)
2015. jún. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
miért?
2015. jún. 28. 17:54
 6/19 anonim ***** válasza:
91%
Kérdező már bocs de nagyon naív vagy. Menekülj, ez nem vezet sehová. Csak megszívod, de nagyon.
2015. jún. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
89%

Ahogyan minden más nemzethez tartozó férfiak is, velük is előfordul.


Mondjuk a muzulmánoknál egyszerű a válás, háromszor kimondják a gyülekezetben, hogy "elválok tőled", aztán kalap-kabát. De ugyanez a helyzet a következő feleséggel is.


Azok a pasik, akik szeretőt tartanak, vagy azt akarnak, azok a világ minden táján ugyanúgy működnek: sírnak, könyörögnek, ígérgetnek, fogadkoznak, és végül az esetek elenyésző százalékában lesz valóban rendezett válás és új, hosszú távon is működő kapcsolat belőle.


Annyi pasi van, hagyd a fenébe, lesz ennél jobb is, aki szabad és nem megy haza mellőled az asszonykához, nem ölel, nem csókol mást, csak téged.

2015. jún. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
83%

Ki fog használni nagy eséllyel.

A feleségét nem valószínű,hogy valaha elfogja hagyni.

Minél tovább vagy vele,annál nagyobb lesz az érzelmi függés,annál fájóbb lesz,mikor lepattint.

Gondolkozz kérlek!

2015. jún. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :( én is tudom hogy nem fogja ott hagyni a feleségét...és nem is szabad.én nagyon féltékeny tipus vagyok szinte minden lányra aki csak rá néz és kérdezte egyszer hogy hogy lehet az hogy a feleségére nem vagyok féltékeny.és mondtam hogy azért mert a felesége más.ő meg a felesége egyek és azok is maradnak.ha a feleségét bántom vagy féltékeny vagyok rá akkor olyan mintha őt bántanám..a feleségére teljesen másképp nézek mint a többi nőre aki körülötte van
2015. jún. 28. 19:55
 10/19 anonim ***** válasza:
41%

Figyelj ezek Európa legalja..A legrosszabb magyar férfi is a legjobb egy albánnal szemben!

MENEKÜLJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2015. jún. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!