Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Szerintetek szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek szép gesztus, ha annak a lánynak aki tetszik csinálok 1 videót amiben gitáron játszom gary moore - the loner cimű dalát?

Figyelt kérdés
A lány vamivel komolyabb a mai tiniktől, 19éves, én 23. Aki nem ismeri a dalt youtubon rákereshet. Szerintetek értekeli a lány ha egy fiú ilyet tesz érte? Jól megvagyunk a lánnyal, párszor bókoltam már neki és jól vette a lapot, és ezzel a videóval szeretném azt sugallni mennyi tetszik mert szerintem ez egy gyönyötű dal :)

2015. júl. 4. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Hányadán állsz a csajjal?
2015. júl. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Elég jól :) Félek kicsit ha netán nem értékeli és beégek
2015. júl. 4. 21:35
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez sok.
2015. júl. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha jót akarsz magadnak akkor ha már tökig gázoltok a rózsaszín patkányokban. Amúgy el fogod ijeszteni. Olyat csinálhatsz viszont, hogy megcsinálod a videót azzal a címmel, hogy gary moore - the loner cover. De nem neki címezve. Azért csináld meg mert ezt szereted csinálni a csaj meg érezze, hogy részese lehet a világodnak. Ha neki címzed, akkor azt fogod kommunikálni, hogy én most hű de nagyon nagyon meg akarlak kapni és nézd még videót is csináltam neked most szeretsz ugye ugye lécccike.
2015. júl. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tipikus dolgok, amiktől a komolyabb (olvasott, értelmes, intelligens) nők kifutnak a világból: szerenád, vers, felolvasás, látványos szerelmi vallomás.


A szerenádba beletartozik a felveszem milyen jól éneklek, gitározok, dobolok, fenetudjamitcsinálok is.


Tudom, sok férfi azt hiszi, hogy ez mennyire romantikus, de közben meg marhára nem az, csak nyálas és szánalmas.

2015. júl. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat. Beláttam, h hülyeség lenne. Úgylátszik ezért nincs nagy sikerem a csajoknál, mert azt hiszem ez menő és ahogy látom nem az. Köszi h felnyitottátok a szemem :)
2015. júl. 4. 22:01
 7/7 anonim ***** válasza:
55%
Hidd el menő. De nem az első randin.
2015. júl. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!