Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szinte egyik napról a másikra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szinte egyik napról a másikra hirtelen úgy éreztem, hogy már nem vagyok szerelmes a páromba. Helyre fog ez jönni?

Figyelt kérdés

Nő vagyok és nő a párom egyébként...

6 éve ismerem és minden nap valami újat tanultam tőle /új féle érzést éreztem miatta (enyhe túlzással kb így volt), egy hónappal ezelőtt történt valami amitől még közelebb kerültünk egymáshoz...szóval fogalmam sincs hogy történt de elkezdtem szeretni egy másik nőt. Nem aggódtam az érzés miatt, mert teljesen máshogy és más okból szeretem mint a barátnőm, de amíg őt szeretem addig szép lassan kiszeretek a páromból és ez borzalmas érzés. Nem szeretnék mással együtt lenni vagy ilyesmi, én őt szeretném újból szeretni, úgy mint "régen" (1 hónappal ezelőtt). Volt már olyan, hogy kicsit enyhült az iránta érzett szeretetem (4 évvel ezelőtt történt ez..) de ennyire még nem. Annyira üres vagyok most, ezért tudom, hogy én őt akarom nem mást, de nem tudom hogyan kéne az érzést visszaszerezni... Szerintem / remélem ő nem érzi azt hogy távolodok tőle. Remélem csak azt gondolja, hogy ideges vagyok a munka+vizsga miatt :p


Valaki volt már hasonló helyzetben / érzett ehhez hasonlót? :(

23/L


2015. júl. 8. 18:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem. Ugyanúgy vége, mintha férfi lenne párod. Nincs különbség.
2015. júl. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem is mondtam, hogy lenne különbség...
2015. júl. 8. 19:01
 3/5 A kérdező kommentje:
Azért gondolom, hogy lenne különbség a sima "elmúlt a szerelem" történetek meg az én szappanoperám között, mert úgy érzem most, hogy nincs életem, hogy már nem vagyok szerelmes ebbe a nőbe, szal hátha visszatér az érzés... így gondoltam.
2015. júl. 8. 19:04
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem fog visszatérni. Csak magadat ámítod. Sajnálom. Lépj túl rajta.
2015. júl. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oké, igazából ilyen válaszokra számítottam, miért is...? MERT TELJESEN IGAZ :( sajnos
2015. júl. 8. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!