Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon tetszik egy lány, és ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy lány, és ő is nagyon bír engem, de nem jár velem, mert másba szerelmes. Egy olyan emberbe aki már háromszor! átverte, és mindhárom alkalommal szakítottak. Össze akar jönni vele megint. Miért az ilyeneket szeretik a nők?

Figyelt kérdés
2015. júl. 5. 11:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
39%
Ha szerelmes vagy az ellen nem tudsz mit tenni.
2015. júl. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
62%
Ezt mi nők is meg szoktuk kérdezni magunktól...
2015. júl. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
De ráadásul a férfi mindig csak szexelni akar. Én nagyon szeretem őt és mindent megteszek neki, kedves vagyok vele, nem azért, hogy megdugjam. én ezt nem bírom felfogni.
2015. júl. 5. 11:45
 4/14 anonim ***** válasza:
18%

Neked meg olyan tetszik, aki egyelőre nem tudja viszonozni. Te miért nem keresel olyat, aki viszonozza is?

A szerelem nem logikus, nem matek.

2015. júl. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én meg akibe szerelmes vagyok, a megismerkedésünk óta felszedett valaki mást (nem társkeresési célú volt a megismerkedésünk, kollégák vagyunk, később alakultak ki az érzések). És nem tudom átadni magam az ismerkedésnek, mert a szívemben ő él. Mellesleg egy ideje ő sem közömbös, úgyhogy ez még rátesz egy lapáttal, hogy ne tudjak másra koncentrálni (pedig próbáltam, nem ment).
2015. júl. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
De akkor gondolom összejártok meg ilyenek. Ha nem akorod úgysem megdugni akkor nem értem mi a bajod. :)
2015. júl. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem értesz, utolsó. AKkor mondom úgy, hogy nem kihasználni akarom, mert tisztelem. Viszont az illető akit említettem pont hogy csak kihasználná. És nem tagadja.
2015. júl. 5. 11:54
 8/14 anonim ***** válasza:
Tehát akkor mégiscsak megdugnád nem? :)
2015. júl. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Mivel meleg nem vagyok, nyílván, de nem kavarni akarok. Még tinédzser korban sem akartam.
2015. júl. 5. 11:59
 10/14 anonim ***** válasza:
Na ő viszont nem veled szeretne dugni, mint ahogy te sem mással. Ez az ő döntése, sajnos el kell fogadnod. Senkit nem kényszeríthetsz arra hogy szeressen.
2015. júl. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!