Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mennyi esély van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi esély van rá, hogy még találkozunk?

Figyelt kérdés

Egy hónapig voltam Valahol nyelvet tanulni (iskolában) nyilván a 18 éves fejemmel néha elmentünk szórakozni, de ne gondoljatok orbitális dolgokra. Megismertem valakit. Ő ebben az országban dolgozik nyáron. Egyébként olasz. Az utolsó hétre már egész jó kapcsolatban lettünk, de szerintem ő csak kedvel. (bár mondjuk mindig azon gondolkodom, hogy mi lett volna, ha még egy hónapot maradok) Szóval egészen jó lett a kapcsolatunk, annak ellenére, hogy szinte éjjel-nappal dolgozik. Utolsó este, megint nyakunkba kaptuk a várost, és aztán oda is elmentünk (merő véletlenből) ahol Ő amúgy esténként/éjszakánként dolgozik. Az oroszokk akikkel mentem leléptek, mert nem volt kedvük... Én meg közben írtam a srácnak/férfinak egy levelet. Ezt annak kapcsán is, hogy előző este/éjszaka volt egy beszélgetésünk és olyat mondott ami engem nagyon meghatott. És komolyan is gondolta. Na ebben a levélben leírtam, hogy köszönöm, plusz, hogy én mit gondolok róla. Amúgy nem mellesleg egy halál jó szívű ember. Odaadtam neki és mondta, hogy majd elolvassa és hogy amúgy köszöni szépen. Meghívott italra is és aztán még agyon cuki volt, ácsorgott ott mellettem, de mondtam, hogy menjen dolgozni, ne legyen probléma miattam. Táncoltunk is párszor. Aztán én reggel negyed 8-kor elhagytam az országot by plane. Kb. fél 1-kor, amikor már itthon voltam, írt, hogy köszöni a levelet stb. De érződött, hogy nagyon jól esik neki.


A LÉNYEG: (amit a sztori nélkül is lehet érteni, de nehezebb): én totálisan beleestem, nyilván, és most amíg szenvedek ilyen bugyuta kérdéseket teszek fel, hogy amúgy mennyi esélye van, hogy ezután a hónap és főleg a levél után valami megváltozik benne és találkozunk? Tudom, hogy ezek ilyen utolsó szánalmas segélykérések és tudom, hogy most a rózsaszín köd mindent elvakít blablaba és hogy amúgy csodák is történhetnek... SZóval, mit gondoltok?

Kérlek, NORMÁLISAN válaszoljatok, mert a bunkók nélkül is eléggé szar még..



2015. júl. 12. 10:16
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Nem akarok bunkó lenni, de ebből semmi nem lesz. :(
2015. júl. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha nagyon akarná,nem létezne távolság,és megoldaná a dolgot.Erre megvan az esély,de nagyon ne éld bele magad,mert nagyot koppanhatsz!
2015. júl. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

hogy így utólag rájön, mit veszíthet és mint a filmekben... de szép is lenne :)

Egyáltalán nem volt bunkó hozzászólás. :)

2015. júl. 12. 13:39
 4/8 A kérdező kommentje:
Értem mit mondasz, és köszönöm. Csak még abban a fázisban vagyok, hogy iszonyatosan hiányzik. Jókedvű vagyok de ennek ellenére "kifejezetten fáj valami a mellkasomban". És hát még álmodozok, hátha úgy könnyebb :)
2015. júl. 12. 13:46
 5/8 anonim ***** válasza:
beszéljetek meg egy találkát
2015. júl. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Másik országban van
2015. júl. 12. 18:38
 7/8 anonim ***** válasza:

Bocs, de az én férjem is egy másik országban volt, mielőtt hozzáköltöztem. Előtt jöttünk-mentünk.


Ha nem másik földrész, akkor azért nem olyan nagy az akadály. De hagyd, hogy ő akarja... :-)

2015. júl. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Azóta mi a helyzet?
2015. júl. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!