Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van még esély? Ha másodszorra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még esély? Ha másodszorra is találkozunk, vissza tudnám úgy hódítani hogy kiszeressen a másik srácból?

Figyelt kérdés
Röviden leírom a sztorit.. Van 1 lány akit neten ismertem meg nem lakik messze.. 2-3hónapon keresztül csak beszélgettünk és többet éreztünk egymás iránt már akkor is. Nagyon megkedveltük egymást.. Majd találkoztunk egyszer, ami nagyon jól sikerült, smároltunk is tehát biztosan bejöttem neki. Barátnője mesélte hogy nagyon jól érezte magát velem. Viszont! Pár nappal később összevesztünk.. Sokat féltékenykedtem, és azthitte kavarok valakivel ami nem volt így! és elkezdett kihülni a kapcsolatunk.. Ő egy olyan lány aki nagyon könnyen bele tud valakibe szeretni.. Másfél héttel rá olyan srácba "szeretett" bele akivel életébe nem találkozott mert messze lakik és a srác meg lesz*rja őt ez miatt ahogy láttam. Felszeretném megint kelteni benne az érzéseket. A lány aztmondja hogy neki is van kedve találkozni velem. De kb csak 2hét múlva fogunk tudni mivel most táborba megy. Szerelmes vagyok belé, nem tudom elfelejteni Már pár hét óta. vissza akarom hódítani Mert eddig csak egyszer találkoztunk ami nagyon jól sikerült.De most pár napig hagyom mert "depizik.." , Ha másodszorra is találkozunk, vissza tudnám úgy hódítani hogy kiszeressen a másik srácból,

2013. júl. 20. 10:27
 1/8 A kérdező kommentje:
Most biztos írják majd páran hogy keress mást, de a kérdésre válaszoljatok. nagyon szeretem és vissza akaroom hódítanii. csak lehet hogy idő kellene még ezek után.
2013. júl. 20. 10:30
 2/8 anonim válasza:
Ha akar veled találkozni az már jó jel! Teperj nagyon keményen!! Mutasd meg hogy bármit megtennél érte.
2013. júl. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
értem, csak olyan rossz látni hogy most kicsit máshogy viselkedik és nem úgy mint régen.. szerinted egy kis idő segíteni fog?
2013. júl. 20. 10:40
 4/8 anonim ***** válasza:

"Sokat féltékenykedtem, és azthitte kavarok valakivel ami nem volt így! és elkezdett kihülni a kapcsolatunk.. "

mindezt egy találkozás után??

hány évesek vagytok? és mi az, hogy most pár napig hagyom, mert depizek???

2013. júl. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

de előtte 3hónapon keresztül minden nap beszéltünk.. célozgattunk stb.

a másodikat félreértetted. Ő DEPIZIK (vagyis barátnője azt mondta) mert hogy a srác meg lesz*arja őt

2013. júl. 20. 10:54
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Hány évesek vagytok? Ha max. 16-20 évesek, akkor hajrá, teperj: vigyél neki virágot, kedveskedj stb. Ebben a korban szerintem az ilyesmi jó tapasztalatszerzés, és jól is elsülhet.


Ha idősebbek vagytok, akkor viszont már érettebb viselkedést várnék el. Egy 20 évesnek vagy idősebbnek azt mondanám, hogy inkább hagyja a lányt, mert ha most ilyen könnyen másba szeret, akkor később is ez lesz. Ha még fiatalabb, akkor valószínű kinövi az ilyesmit, nem kell aggódni.

2013. júl. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bocsi, ha Ő depizik, akkor dobd fel, találkozzatok. De tény, hogy nem valami érett viselkedés egyik fél részéről sem...
2013. júl. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
azt akarom, csak olyan rossz hogy 2hétig még nemtudunk mert hogy táborba lesz.. meg a tudat hogy más miatt depizik.. de ő nem tudja hogy én tudok róla, hogy van egy messzisrác és leszarja.. barátnőjétől tudok mindent:D nekem nem akarja szerintem elmondani ezt az egészet:D
2013. júl. 20. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!