Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan élhetném meg a szerelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan élhetném meg a szerelmet? N

Figyelt kérdés

Sok csalódáson vagyok túl, jelenleg friss kapcsolatban, és egyszerűen nem merek utat engedni az érzéseimnek.

Külön-külön minden megvan, ami szerintem a szerelemhez kell: vonzódom a barátomhoz, működik köztünk a kémia nagyon; emberileg nagyon szeretem és tisztelem (ismertem már azelőtt is, hogy összejöttünk), tetszik a gondolkodása, a személyisége, az életmódja; jól érzem magam vele - igazából még soha senkivel nem éreztem ilyen jól magam -, vágyom a vele töltött időre, az érintésére; megvan bennem a szándék, a döntés, hogy akkor mostantól VELE szeretném megpróbálni (pl. töröltem magam az összes társkeresőről, ahol regisztrálva voltam).

Nagyon jól működik a kapcsolatunk, mindent meg tudunk beszélni, teljesen azonos hullámhosszon vagyunk. Folyamatosan érezteti, hogy vonzódik hozzám, hogy fontosnak tart, hogy értékel.


A legutóbbi igencsak jól sikerült randink után mégis úgy jöttem haza, mintha szakítottunk volna... szomorú voltam, pedig két méterrel a Föld felett kellett volna lebegnem. Évek óta nem volt senkim, előtte pedig csak rossz kapcsolataim, és most nem tudok mit kezdeni ezzel az érzéssel. Szeretnék teret engedni az érzéseimnek, de valahogy nem megy, van bennem valami gát...

Volt már valaki ilyen helyzetben? Hogyan lehet ezen túljutni?



2015. júl. 13. 12:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel vigyázni kell. Azért van mert bonyolultabbnak számítottad a dolgokat. Vigyázz mert hamar el lehet szúrni az egészet.


Én a sofőrsulival voltam igy minden tul jol ment el voltam keseredve hogy most mi van.


Javaslatként annyit hogy kezdjél érezni s élj abba a világba amit a szerelem diktál.

Ezt konkrétan meg kell szokni s ápolni. Vagy hanem vissza a mult s a szürkeség.

2015. júl. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Talan egy mely onvizsgalat kene. Lehet, hogy az onbizalmaddal van baj, lehet hogy a sok kudarc utan ugy erzed, te nem erdemelsz meg ekkora boldogsagot, es tudatalatt azt erzed, nem szabad elengedned magad, es orulni neki. Lehet attol felsz, ez a boldogsag barmikor veget erhet, epp ezert nem szabad uszni a boldogsagban. Ami meg eszembe jut...most tultengenek benned a hormonok, ez pedig okozhat ilyen idonkenti oktalan szomorusagot is...terhes noknel is gyakori a hangulatvaltozas, boldogok, aztan hirtelen rajuktok a szomorusag es elsirjak magukat. Probald meg nap mint nap vegiggondolni, mi minden pozitivumot hoz ez a kapcsolat az eletedbe, ezzel erositve a tudatodban is, hogy ez jo dolog. Koncentralj a jo dolgokra, az elet mas teruletein is, es a rosszat hesegesd el.
2015. júl. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szakember (pszichológus), terápiák, önismereti dolgok. Mert sajnos ha már most jön ez így elő, akkor esélyes, hogy még sok seb és sérülés fog utat törni magának a felszínre és a mélyben még lehetnek olyan dolgok is, amikről még csak nem is álmodtál. Ne pazarold az idődet se azzal, hogy nem foglalkozol ezekkel, se azzal, hogy azt hiszed meg tudod csak úgy oldani!
2015. júl. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!