Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Leszbikus lányok, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

L.adri21 kérdése:

Leszbikus lányok, hogyan hódítsam vissza a szerelmem?

Figyelt kérdés
6 hónapig voltunk együtt a párommal, tökéletesen működő, boldog párkapcsolat volt. Sajnos messze lakunk egymástól, és a barátnőm szünetet kért. Szerelmes még mindig, és én is rettenetesen. Rengetek mindent átéltünk együtt, sajnos a főiskola miatt nem megoldható az összeköltözés... Hogyan tudnám bebizonyítani neki hogy igen is tudjuk ezt így folytatni, mit tegyek hogy vissza hódítsam? Ugyan úgy beszélünk, és hiányzom neki Köszönöm a válaszokat.

2015. júl. 13. 22:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Mennyi időtök van hátra még a fősuliból?
2015. júl. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Akkor hogyan indokolta azt, hogy szünetet akart? Messze vagy és kényelmetlen neki az utazás? Vagy próbál téged nem szeretni, hogy ne fájjon az egyedüllét?


Én sajnos nem leszbikus lány, hanem fiú vagyok, de éltem már át hasonlót lánnyal. Nálunk itt vége is lett a dolognak minden küzdelmem és próbálkozásom ellenére. Viszont, nem bánkódom a dolog miatt, mert ha valaki nem hajlandó ennyi energiát belém fektetni (vagy akár a félelme miatt marad távol), akkor az nem szeret engem, hanem egy önző dög. Még ha azt mondaná, hogy "csak a vizsgaidőszakot had éljem túl nélküled, kérlek, utána folytatjuk", akkor talán pozitívan gondolkoznék, de így... :)


Ne haragudj a pesszimista válaszomért, de az ilyen szünetelő lányokkal (szerintem) alapvetően gond van. Azért remélem, a te szerelmed egy kicsit más. :) Mindenesetre így, távolról nagyon nehéz további változást hozni az emberek gondolkodásmódjába, ha már ilyen mélynek tekintitek a kapcsolatotokat.


22/F

2015. júl. 14. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem még 1 év ha minden jól megy, ő viszont dolgozik már. Az utazásba inkább én fáradhatnék bele, ő a munka miatt állandó helyre van kötve, így én járkáltam csak.
2015. júl. 14. 10:57
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem ez kicsit sántít. Próbáld kideríteni, hogy pontosan miért is kért szünetet, és mit vár ettől a szünettől. Mármint hogy min szeretne gondolkozni/eldönteni.
2015. júl. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nemrég felhívott és azt mondta talán egyszer újra kezdhetjük, de ez inkább szakítás mint szünet. Sajnos magam sem tudom, mit tehetnék még meg érte...
2015. júl. 15. 16:53
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak fel a fejjel és ne érezd magad tartalék játékosnak. :) Ennyiből úgy érzem, sokkal jobb lányokat is találhatsz magadnak.
2015. júl. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!