Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mik a, , jelei, , ha el akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a, , jelei, , ha el akar jegyezni a fërfi?

Figyelt kérdés

Ugy ërtem,ha a fërfi ilyesmit tervez,annak van.e valami,, jele,,

Pl. Egy utaläs vagy egy olyan mondat, esetleg hogy mindig szoba hozza, vagy viccel vele stb.


Persze tudom,az a biztos ha mâr megkërt,de ërdekelne,hogy azok akiknek màr volt eljegyzès volt.e valami cèlzàs azelött stb


:)


2015. júl. 15. 12:30
 1/4 A felhasználó ***** válasza:
100%
Ha letérdel és adni akar egy gyűrűt az elég erős jelzés.
2015. júl. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Mint màr irtam. ,,tudom hogy az a biztos,ha megkër,,


De ën az ezt megelözö utaläsokra,elejtett mindatomra gondolok...amibol esetleg a nö le tudta szürni,hogy leànykërës lesz ès lett is :)

2015. júl. 15. 12:57
 3/4 anonim ***** válasza:

Az én párom a kapcsolatunk első percétől azt mondta, hogy velem akarja leélni az életét. Ha kapcsolatokról beszéltünk, mindig kihangsúlyozta, hogy ő hisz a házasságban, neki az jelenti a családot. Harminc felettiek voltunk, az első perctől ott volt a levegőben a lánykérés. Kilenc hónap után megkérte a kezemet. Épp nyaralni voltunk, éreztem, hogy meg fog történni. De azért akkor is meglepett vele.

Amúgy szerintem emberfüggő. Ő pl. folyamatosan mondta, hogy feleségül akar venni. Én meg csak kinevettem, és mondtam, hogy az ilyen komolytalan kijelentéseket nem veszem figyelembe, majd ha igazi, térdelős lánykérés lesz... Aztán lett is. De szerintem nem mindenki célozgat rá. Ugyanakkor nem hiszem, hogy egy férfi megkér úgy egy lányt, hogy előtte ne tisztáznák, hogy ki miként képzeli a jövőt. Szóval biztosan megelőzi azért néhány beszélgetés a közös jövő mikéntjéről.

2015. júl. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Gratula nektek :)


Koszi a hosszu valaszt :)

2015. júl. 15. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!