Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehetséges rövid idő alatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges rövid idő alatt teljesen elfelejteni valakit, akit nagyon szerettél? Vagy ha gyorsan el tudjuk felejteni, akkor nem is szerettük igazán?

Figyelt kérdés
Volt már valakivel olyan, hogy valakit, aki nagyon fontos volt neked, néhány hét alatt elfelejtetted?
2015. júl. 15. 19:30
 1/7 anonim ***** válasza:

nem.

Ha szerelmes vagy,az évek. A néhány hét,mx fellángolás,vagy egy lehetőség lett volna. Szóval,az semmi.

2015. júl. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nem kell elfelejteni. De tovább kell lépni.
2015. júl. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én február óta nem tudok elfelejteni egy lányt, akibe reménytelenül szerelmes vagyok. És erősebb az érzés, mint valaha. Fél éve minden nap szinte minden percében rá gondolok és ez szétszaggat belülről.


Ha pár hét alatt elfelejted, akkor csak bejött a csaj.

2015. júl. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nincs az agyban törlés gomb. Szóval ripsz ropsz elfelejteni nem lehet, maximum túllépsz rajta.

De igen lehetséges hamar túltenni magad valakin ha valami olyan dolog történt mi által teljesen kiábrándultál belőle.

2015. júl. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem 8 év telt el, sokat enyhült, de ha valami miatt nagyon magamba zuhanok akkor elő szokott jönni. Nem lehet elfelejteni, inkább beletörődni a helyzetbe és új életet kezdeni.
2015. júl. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
4-es, de ahhoz azért nagyon súlyos dolognak kell történnie...
2015. júl. 15. 20:28
 7/7 anonim ***** válasza:
Én pár hónap alatt kiábrándultam az exembol, nagyon csunyan visekedett velem, pedig iszonyatosan szerettem.
2015. júl. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!