Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy nem tudtál elfelejteni egy olyas valakit akit csak rövid ideig ismertél, nem volt köztetek semmi csak te akartad volna?

Figyelt kérdés
Nem jártatok, nem "kavartatok" csak olyan hatással volt rád hogy nem bírtad kiverni a fejedből akár évekig?
2011. nov. 2. 21:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ja én most is igy vagyok ,csók az volt meg ölelkezés ,nagyon jó volt de már nem is beszél velem és eléggé rossz...:S
2011. nov. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja, az első lány, akibe beleszerettem (úgy 10 éve). Nem volt semmi, és bár évek óta nem láttam, még mindig gyakran gondolok rá. Van egy mondás, hogy amelyik szerelem elmúlik, az soha nem is létezett. Hát, ez nem fog elmúlni soha.
2011. nov. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Sikoltó ***** válasza:
volt és szörnyű tud lenni :(
2011. nov. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ja,en megismertem egy lanyt,6eve,de mi kavartunk is,de szex nem volt,es,csak nagyon rövid ideig kavartunk,pedig imadtam,es ö is engem,de valamiert szetvaltak utjaink,mai napig nem ertem miert...azota mar menyasszonyom is van,de meg mindig nem tudom elfelejteni.Nagyon szar erzes az tuti!
2011. nov. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szintén volt. Beszélni már évek óta nem beszéltünk és most kezdem kiverni úgy komolyabban a fejemből, de még mindig ott van. Ha találkoznék vele, attól tartok újra kezdődne bennem minden:S Van egy mondás, miszerint egy érzést egy másik ugyan olyan csak erősebb érzés tud kioltani. Hát jöhetne már mert lassan bekattanok:S:D Amúgy tényleg nagyon rossz tud lenni:S
2011. nov. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

érdekes, hogy többségében fiúkkal fordul elő...

ja és a nemeteket írjátok meg :)

köszi!

2011. nov. 2. 22:02
 7/12 anonim ***** válasza:
Volt egy csaj nyáron a poén hogy sose találkoztunk csak neten beszélgettünk de én valahogy annyira beleszerettem sose volt még ilyen. Persze ő folyton pasizott és ezt velem osztotta meg. Egyre többet veszekedtünk de reménykedtem hogy még lehet valami. Sokáig nem tudtam kiverni a fejemből, sőt még most is eszembe jut hogy de jó lenne vele lenni. De aztán eszembe jut hogy hosszú távon nem tudnám elviselni a személyiségét és ahogy ő se az enyémet.
2011. nov. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

ma 21:51 vagyok

Én lány vagyok:) Erre mindig is kíváncsi voltam hogy a fiúknál van e ilyen, de akkor ezek szerint van:)

2011. nov. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Van és el se tudjátok képzelni mekkora fájdalmat tudtok okozni...Mivel észre se veszitek...
2011. nov. 3. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kérdező, veled is ilyen történt/ történik?
2011. nov. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!