Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Valaki megmagyarázná a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki megmagyarázná a férfiak gondolkodását ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, őszinte, határozott, igényes, hűséges, és minden beképzeltség nélkül mondom, hogy szép is.Nem fekszek össze bárkivel, ami azt illeti házasságig egyátalán, van tartásom és magabiztos vagyok.


ennyit rólam.


Egy fiúban/férfiben akik udvaroltak, mindig a bensőre figyeltem, a külső egyáltalán nem érdekelt mert amit keresek az nem kivül hanem belül van.

Az utóbbi 2 évben, pár randevú után már az esküvőröl beszélt az illető jelölt..ez szerintem komolytalan ilyen hamar igy nem vettem ismerkedési időszakban erről tudomást.Viszont mikor úgy nézett ki, hogy partner vagyok az ötletben, rövid idő alatt, az összes olyan arcát mutatta amivel nem tudnék együtt élni.

A rossz bánásmód hatására kiszerettem és még én lettem leszurva mikor kimondtam leánykérésnél a Nem-et, 4x.

Most is volt egy jelölt aki hangosan kijelentette a villamoson, hogy meg fog változtatni mert nem vagyok elég jó! a legviccesebb, hogy mindezeket minden sértés nélkül mondva, kifejezetten csúnya fiúk tették velem.


A kérdés, hogy milyen gondolkodásmód vezet arra bárkit hogy ilyet tegyen és még ő legyen felháborodott??


2015. júl. 16. 01:34
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Emberi hülyeség? Nem kell ehhez férfinak lenni.
2015. júl. 16. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
95%
áruld már el, honnan a pék f..... ból szedsz össze ennyi válogatott hulladékot???
2015. júl. 16. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha a belsőre figyeltél, mégis ilyen idiótákat szedtél össze, akkor valamit nagyon rosszul csinálsz. Változtass a stratégián.
2015. júl. 16. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Én azért megkockáztatom a gondolatot, hogy lehet veled van a baj, amit nem veszel észre. :)
2015. júl. 16. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
#1,#2,#3,#4 +1
2015. júl. 16. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
0%
Elég rosszul teszed, hogy a külsőt nem veszed figyelembe. Nem akarok megsérteni senkit, de egy csúnyább embernek egyértelmű okok miatt kisebb eséllyel fejlődnek ki a szociális készségei (én is ide tartozok), emiatt nagy eséllyel (nem minden esetben) folyamatosan ilyenekbe és ehhez hasonlókba fogsz botlani, ha a lécet továbbra is ilyen alacsonyan tartod.
2015. júl. 16. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Egy szót nem értek abból mit akar a kérdező, ez már ilyen más dimenzió.
2015. júl. 16. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
59%
#6 Inkább másképp fejlődnek. Van akire rossz hatással van, van akire meg jó. A többiek meg olyan menők hogy lexarják. (pl én :)
2015. júl. 16. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Ja, amit hatos ír, az egyértelműen baromság. Tény, hogy az emberek jelentős része hajlamos kiközösíteni másokat a külseje vagy fura viselkedése miatt, de hogy ez hogy hat az adott személyre, az kizárólag a jellemétől függ.

A pozitív szociális készségeket meg amúgy is normális közösségben lehet megtanulni, az ilyen kirekesztő trágyáktól csak a szart tanulja el az is, akit befogadnak. A kirekesztettség ilyen szempontból inkább előny mint hátrány, már ha az embernek megvan az alapjelleme, hogy jól kezelje. (Ha meg nincs, akkor tökmindegy)

2015. júl. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

9/9

Álomvilágban élsz.

2015. júl. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!