Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Éreztétek már úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már úgy, hogy egyáltalán nem értitek a másik ember viselkedését, gondolkodását, reakcióit?

Figyelt kérdés
Egyszerűen döbbenet néha. Pedig tudom, hogy nekem is vannak hülye, nehezen megmagyarázható dolgaim, de ki tudok akadni az ilyen helyzeteken. Az emberek nem figyelnek oda, hogy igazából mit mond a másik, helyette össze-vissza félreértelmeznek mindent, és az egészből csak káosz lesz, meg sértődés.

2014. jan. 7. 21:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez azért van szerintem, mert sokan nem gondolkoznak, csak cselekednek.
2014. jan. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy pont ez a célja az illetőnek, mivel valószínúleg elég nagymellénnyel viselkedtél előtte:D Gondolta:segit kissé a mellénykédet levetni:D
2014. jan. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
és úgy tűnik most már én sem tudok magyarul, mert ezzel a 2. válasszal nem tudok mit kezdeni. de nem direkt csinálja, tényleg teljesen félresiklanak a kommunikációk...
2014. jan. 7. 22:08
 4/5 A kérdező kommentje:
nem akarok fölényeskedni, tényleg nem értem. ha nem buta, és nem akarja rosszindulatúan kiforgatni a szavaimat - márpedig egyiket sem feltételezem - akkor mégis hogy válik ilyenné a helyzet?
2014. jan. 7. 22:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincs a jelenben. Azaz olyan, mintha ott lenne és figyelne, de közben a gondolatai, a múltja jobban hatással van rá, mint a külvilág, néha részben, néha majdhogynem egészben. Mint, amikor valaki a semmibe réved, és látod, hogy el van merülve a gondolataiba. Akkor se hall téged. Nem "tudatos". Igen, idegesítő a másik félnek. Nem tudsz mást tenni, mint visszamondatni vele, hogy mit mondtál neki, hogy lásd, hogy átment-e
2014. jan. 8. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!