Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátnőmet nagyon szeretem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmet nagyon szeretem és a születésnapjára egy 1 millió 300 ezer forintos festményt szeretnék venni neki. Szerintetek megfelelő ajándék? Vagy autót vegyek?

Figyelt kérdés
2015. júl. 17. 20:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
59%

Miért gyűjtő? Ért egyáltalán bármit a festményekhez?? Mert nem hiszem, hogy azon kívül hogy milyen a kép egy átlagos embert nem fog vonzani az h ez most milyen drága mennyit is ér.


Talán autót vegyél neki, ha tud vezetni és nem hajt bele az első emberbe az úton.

2015. júl. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%
Ha hozzád megyek feleségül, kapok egy BMW-t? De olyat, hogy én gurulok ki vele a szalonból
2015. júl. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
Ha ez nem kamu, akkor vagy nagyon felszínes a gondolkodásod, amiért azt hiszed, hogy a vagyonnal le lehet nyűgözni valakit, vagy nem ismered eléggé a párodat, hogy tudd róla, mi a megfelelő ajándék számára.
2015. júl. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
A barátnőm művészettörténetet tanul. Nagy vágya egy szép kép, és mivel jövőre esküvőnk lesz így idén akarok valami "nagyot" ajándékozni.
2015. júl. 17. 20:45
 5/14 anonim ***** válasza:
95%
Elég drága nő lehet ez.
2015. júl. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ne, váláskor úgyis viszi majd a pénzed felét.
2015. júl. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
64%
én házat vennék neki a helyedben :)
2015. júl. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha esküvő lesz, ismerned kell a párod ízlését, meg hogy örülne-e egy ilyen ajándéknak. De szerintem ez nagy érték, ha már mindenképp erre akarnál költeni, az esküvő vagy az első házassági évforduló megfelelőbb alkalom volna.
2015. júl. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 xyz6666 ***** válasza:
100%
Ha művészet történés inkább vidd el olyan helyekre ami érdekli. ennyiből bejárhatjátok a legtöbb múzeumot innentől Spanyol országig.
2015. júl. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha nem értesz hozzá akkor inkább ne vegyél neki. Az hogy ennyibe kerül még nem azt jelenti hogy tetszeni is fog a barátnődnek. A művészettörténészek is utálnak bizonyos korszakokat,festőket, stílusokat, és nekik is megvan a kedvencük. Tehát nem biztos hogy szívesen kitenné a falra.

Esetleg ha élményt akarsz neki szerezni, akkor nézz ki egy festményaukciót, vedd meg a katalógust, puhatold ki, melyik festmény tetszik neki belőle, aztán vidd el az aukcióra azzal az indokkal h megnézitek élőben is a képeket és ha ott is tetszik neki, akkor licitálj a képre. Lesz ám meglepetés:) Lovagias dolog, ha megszerzel más elől a szeretett hölgynek egy képet:)

2015. júl. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!