Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak! 21. Születésnapra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! 21. Születésnapra mit szólnátok ehhez az ajándékhoz? Nem gáz?

Figyelt kérdés
Tehát a barátomnak lesz a 21. születésnapja, de mindene megvan, nehéz neki ajándékot venni. Ezért arra gondoltam, hogy ugye valami hasznos dolog kell, gondoltam hogy veszek neki pár pólót.. Vélemény?

2015. jún. 10. 13:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szerintem jó :) mi már évek óta a pasimmal együtt megyünk ki a piacra, hogy ő válasszon... :)
2015. jún. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez elég fura szerintem... inkább szervezz valami igazi pasis programot, ahova tudod, hogy mindig is vágyott és pl tudja előtted fitogtatni a férfiasságát és boldog lehet, hogy olyan jó csaja van, aki elviszi ilyenekre :) Például gokartozás stb.

De én lány vagyok, szóval csak vélemény...

2015. jún. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

nem rossz, de szerintem jobb lenne valami személyesebb

vagy az is jó, ha nem ajándékot veszel, hanem közös programot szervezel

2015. jún. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően pólót adni nem gáz, de én nem tenném ennyire "önállóan". Még mindig jobb, ha nem lesz meglepetés az ajándék, mintha nem örülne neki őszintén, úgyhogy én megkérdezném, mit kér szülinapjára. Lehet vágyik valamire, csak még nem mondta, mert a mindennapokban nincs rá szüksége. Feldobnám neki azt is, hogy akár élményt is kaphat, vagyis menjünk el valahova közösen, vagy strandbérletet, kondibérletet, ami belefér, ha pedig mindenképpen ruha, akkor megkérném, hogy jöjjön és válasszon (vagy utalványt kapna).
2015. jún. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Persze, nem önállóan gondoltam, hanem megmondaná melyik tetszik pl. Számtalanszor kérdeztem tőle mit kér, de nincs olyan amire igazán szüksége lenne..

De ez a menjünk valahova együtt és a kondibérlet jól hangzik, csak nem szereti ha én több pénzért veszek neki valamit..de bezzeg ő mindig költekezik ha alkalma van rá.

2015. jún. 10. 14:07
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én elvinném őt vacsorázni utána welnessezni meglepném őt egy szexifehérneműben megmasszíroznám és egy hatalmasat szeretkeznék vele.Szerintem nem egy hamar felejtené el azt a szülinapot :)
2015. jún. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A #6-os jól összefoglalta hogy mi az amit egy nő adni tud a férfinak. :S
2015. jún. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
6-os a pasid 1 mázlista!
2015. jún. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ötleteket! Megvan a nyertes meglepetés!:)
2015. jún. 10. 19:47
 10/11 anonim ***** válasza:
és hogy sikerült dönteni?
2015. jún. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!