Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van ennek így bármi értelme is?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ennek így bármi értelme is?

Figyelt kérdés
A távolság köztünk 250 km. A lány annyira szegény családban él, hogy még a szemetet is úgy égetik el otthon, mert nincs pénzük hulladékgyűjtő cégre. Dolgozik, de nem tud félretenni egy fillért sem hónap végén. Nekem sincs most sok pénzem, nem tudok költeni rá. Jelenleg munkám sincs, de az hamarosan lesz. Szülők egyikünket sem tudja támogatni anyagilag. Én szeretem őt, ő is érez valamit irántam. Van így értelme ennek az egésznek vagy nincs jövője?
2015. júl. 22. 16:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Távolság nélkül lenne értelme, így viszont nem sok.
2015. júl. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ekkora távolsággal ebben a helyzetben nem sok.
2015. júl. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hányszor találkoztatok? Mert messziről nagyon könnyű idealizálni valakit, egyáltalán nem biztos, hogy közelről is működik a dolog...
2015. júl. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Amúgy csak azért mert valaki égeti a szemetet hulladékgyűjtő cég helyett, még nembiztos, hogy szegény.

Mi is ezt csináljuk, pedíg akár egy 350km-es út is megy zsebből bármikor :)

2015. júl. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De, elég szegények. De nem is az a baj, mert nem érdekel, nagyon szeretem a lányt, de így nehéz lesz boldogulni és nem akarok én is adósságokba keveredni.
2015. júl. 22. 19:06
 6/6 anonim ***** válasza:
kitartás, ha szereted. :)
2015. júl. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!