Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit akar valójában, és meddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar valójában, és meddig tartsak még ki? Van értelme a kitartásomnak?

Figyelt kérdés
Van egy élettársam, 6 hónapja élünk együtt. Sajnos korai volt az össze költözés,de egyre jobban megszerettem. Ő pedig egyre inkább hidegült el tőlem. Sajnos kislány voltam még az elején, és nem fogtam fel, hogy milyen felbecsülhetetlen emberrel is élek.. És mennyire gyerekesen viselkedtem, szinte elüldöztem magam mellől.. Van, hogy azt mondja nem tudja mit érez, van hogy azt mondja szerelmes, de már betelt a pohár. Megváltoztam, beláttam a hibáim,és tényleg mindent megtennék érte. Bármeddig kitartok ha kell. Azt mondta elvesztette a bizalmat, és meg tud bocsátani, de úgy gondolja soha nem tudja elfelejteni, és megbízni bennem. Tudom nehéz, de vissza akarom csinálni. De azóta majdnem minden nap veszekszik velem, és majdnem minden nap azt mondja ő haza költözik. Hogy tehetném ezt mihamarabb jóvá, és egy kicsit nyugisabbá?
2015. jún. 11. 15:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezt már sehogy. Egyszerűen elmúlt nála minden. Akarattal te más emberből érzéseket nem tudsz kicsiholni.

Engedd el,küld haza ahová vissza vágyik. Később meg ha visszatér akkor van esélyed, hogy talán ujra tudjátok kezdeni. Ha nem tér vissza, akkor is jobb lesz neki, mint most a jelenlegi helyzetében.

Egyszerűen értsd meg mennél jobban fogsz mostantól kapaszkodni ő annál távolabbra kerül tőled. Cirkuszok cirkuszok hátán, megalázóbbnál megalázóbb helyzetben fogod találni mind magad, mind őt. Nem jobb ezt kikerülni?

2015. jún. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én nem erőltetném ezt tovább. Inkább keresnék egy olyan kapcsolatot, amiben mindketten jól érezzük magunkat.
2015. jún. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha ezt a helyzetet erőlteted még esélyed sem lesz arra, hogy egyáltalán valaha visszatérjen.
2015. jún. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Semmit nem tudsz nenni ha ő már eldöntötte hogy nem akkar veled együtt élni tovább.Fogad el !Lesz majd más ember az életetedben akimelet majd nem követed el úgyanazon hibákat,habár nem tudom hogy mivel üldőzted el.
2015. jún. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Elmúlni, ezer százalékig biztos vagyok, hogy nem múltak el az érzései.. Attól fél, hogy újra olyan leszek, és ez csak átmenet.. Igazából azt tudja hogy szerelmes belém, csak nem bízik meg bennem, és fél, hogy megint olyan leszek.. Hiába próbálom elengedni, nem megy.. Tudom előbb kellett volna gondolkoznom.. Az ember mindig akkor jön rá, hogy milye volt, ha már elvesztette..
2015. jún. 11. 15:18
 6/9 anonim ***** válasza:

Igazuk van az előttem szólóknak, ezt már csak te erőlteted.

De azért ennek a felbecsülhetetlen embernek is lehetne annyi esze, hogy abbahagyja a szarakodást és döntse el végre, mit is akar: ha meg akar bocsátani, akkor ezen dolgozzon magában és ne veszekedjen veled minden nap és fenyegessen azzal, hogy hazaköltözik, holott esze ágában sincs.

Vagy mondja azt, hogy ő nem tudja magát túltenni a történteken (bármi is volt az) és költözzön haza végleg.

Mert így csak csücsültök a meleg trágyában.

2015. jún. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
5 Mondom: mennél jobban kapaszkodsz egy férfire, az annál jobban távolodik tőled. Meg fog útálni és meg fog undorodni tőled. Ezt akarod?
2015. jún. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
5+ Ez az ember minden de nem szerelmes beléd.
2015. jún. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
De akkor mit tegyek? Szeretem, és nagyon elcsesztem. Ő azt mondta, megpróbálja mégegyszer.. Minden nap elmegy dolgozni, és minden nap haza is jön, pedig a munkahelyről egyenesen haza is mehetne.. Csókkal fogad és csókkal búcsúzik.. És amíg itthon van, nincs semmi baja, elvagyunk.. De amint felszáll a buszra, majdnem minden alkalommal elkezdi.. Sokat hisztiztem, és nagyon gyerekes volt a viselkedésem elismerem.. De megérdemelném, hogy személyesen a szemembe mondja ezeket, ne csak írja nem?
2015. jún. 11. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!