Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Előfordult már veletek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már veletek, hogy valakibe szerelmesek lettetek, de nem a külsőségek miatt, hanem a kisugárzása miatt?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy az első benyomás mindig nagyon fontos, de volt már úgy, hogy valaki először végképp nem tetszett, sőt kerülni akartad, de utána egy beszélgetés után fordult a kocka?


Ha lehet, akkor írjatok kort és nemet is. :)


2015. júl. 22. 19:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Barátomra hónapok után figyelltem csak fel, közös társaságban. Aztán az első olyan alkalommal, amikor kettesben beszélgettünk, nagyon megfogott. Nem sokkal később összejöttünk.
2015. júl. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen:)
2015. júl. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

úgy nem, hogy annyira taszított, hogy kerülni akarjam

26/N

2015. júl. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Csakis így tudtam beleszeretni bárkibe is. Külső alapján soha nem ment. A külső maximum tetszeni tud. De annak meg semmi köze a szerelemhez.

Igen, olyan is volt már, hogy valakit egyenesen csúnyának találtam első látásra, a végén mégis úgy futottam utána, mint egy megkergült pincsikutya.

36/N

2015. júl. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, elég sokszor. Bár egyikükkel sem voltam úgy, hogy ne tetszettek volna egyáltalán. Max csak hidegen hagytak.
2015. júl. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Akibe nagyon szerelmes voltam,arról első ránézésre azt mondtam,soha egy büdös szót nem fogok váltani vele,mert egy egoista majom,és hasonló külsejű pasikra nem is buktam addig.Aztán egy napon valami véletlen folytán kénytelen voltam szóba elegyedni vele,mivel pénzt akartam váltatni.Így kezdődött,és aztán elvesztem.Baromi nagy csalódás volt,de annál nagyobb love a részemről,és a végére már mindene bejött,egy az egyben...:-)
2015. júl. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, sokszor.
2015. júl. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, így vagyok szerelmes egy lányba már vagy fél éve, sajnos elég reményvesztve. Elsőre, amikor ő kezdeményezett tök átlagosnak tartottam és hagytam leépülni az érzéseit irántam (oltári nagy hiba volt), de nem szakítottuk meg a kapcsolatot egymással. Beszélgettünk és egyszercsak arra lettem figyelmes, hogy őrülten szerelmes vagyok belé. Egy 7/10-es lányból 10/10-es lett, mert a kisugárzása, stílusa egyszerűen annyira vonzó, hogy beleszerettem. Sajnos, mire ez megtörtént ő már kiábrándult belőlem, így csak barátként írogatunk egymásnak. De én még reménykedem... 18/F
2015. júl. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!