Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez okozhatja a felelmemet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez okozhatja a felelmemet?

Figyelt kérdés

21N vagyok, volt mar nehany kapcsolatom, tizenevesen egy 1 eves elso szerelem, utana egy 2 eves, egyuttelessel... Most, kb 1 honapja egyutt vagyok egy ferfival, es valami olyat erzek, mint meg sosem. Egyszeruen tokeletes minden porcikaja, nem vagyom es nem is nezek masra. Sokszor azon kapom magam, hogy abrandozok, vajon milyen gyermekeink lesznek majd. Leirhatatlanul boldogok vagyunk es tudom, erzem, hogy nehany honap mulva megkeri a kezem. 100%-os a bizalom koztunk, nincsenek kerdesek, nincs ketseg. Egyszeruen tenyleg sosem ereztem meg ilyet es ez megijeszt. Van bennem valami felelem, amit nem tudok megmagyarazni. Lehet, hogy az edesapja az oka? Mert o az eltero szarmazasunk miatt ellenzi a kapcsolatunkat. (a parom nem magyar, es nem europai kulturabol szarmazik). Lehet, hogy emiatt felek? Tudom, hogy a paromra nem tud hatni es nem szamit mit mond vagy mit gondol mert kitart mellettem.

Szerintetek hogy engedjem el ezt a felelmet? Nem szeretnem, hogy kihasson a jovonkre.

21N, parom 25F


2015. júl. 22. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért ő milyen? Indián, Busman?
2015. júl. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jaj szívem az a félelem amit érzel az maga az élet.

Felnőttél és kezded sejteni,hogy ami túl tökéletes az nem tarthat örökké.

Talán örökre együtt maradtok,de az életetek nem lesz gondtalan és tökéletes,ezt jobb ha minél előbb elfogadod.

Drukkolok nektek,de ezt a félelmet nem tudod elhessegetni.

2015. júl. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#1 ezen elsírtam magam :D

#2 köszönöm, hogy hajnali negyed 2-kor frontálisan ütközhettem a közhely trabantoddal...


Kérdező: baj van Gizi... az a bajod, hogy minden tökéletes és mivel emberből vagy, hiányérzeted támad, mert olyan nincs hogy valami/valaki tökéletesen jó legyen neked, az vagy konspiráció, vagy az ufók műve lehet csak!

A probléma megoldása egyszerű: nézzél bele a tükörbe és realizáld, hogy egyszer vagy, mint a százasszög, így mindenki más is az, ennél fogva az élet és a szerelem sem atomfizika. És ami egyszerű, az jó, ami jó az meg tökéletes ha van nekünk is belőle :)

Ne vedd oltásnak, nem annak szántam. Én ugyanígy voltam a párommal, 100%-osan kompatibilisek vagyunk egymással, de ez rohadtul nem ijesztő dolog... Mindenki ezt keresi, ha megtaláltad ne kúrd el :)

2015. júl. 23. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

U.i.: az ű betűm csak "Hulk smash" módon működik, így ahol hiányzik ott képzeld oda :)


29/F

2015. júl. 23. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!