Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi okozhatja ezt a zavart? Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi okozhatja ezt a zavart? Mi lenne a megoldás?

Figyelt kérdés

21 éves férfi vagyok és eddig nem volt barátnőm. A kategória veteránjai most biztos legyintenek, hogy "na még egy", de itt nincs vége a történetnek.


Én személy szerint nagyon vágyom egy barátnőre, és tisztában vagyok a tulajdonságaimmal, illetve úgy általában véve az értékemmel, és úgy gondolom, hogy sok lány örülne nekem. A gond ott van, hogy abszurdnak tartanám, ha valaki szerelmes lenne belém. Mikor itt vagy máshol olvasok vagy hallok ilyen történeteket, hogy egy lány hogy odavan egy fiúért és mennyi mindent megtesz érte (pl: kényezteti, főz neki, szeretgeti, törődik vele) és mennyire vonzódik hozzá, én egyszerűen kiakadok, mert én lehetetlennek tartom, hogy ez kölcsönös legyen. Voltam már szerelmes másokba, sok mindent meg is tettem az illetőért, viszont ezt fordítva nem tudom elképzelni. Sok olyan dolog van az életben, amit még nem értem el viszont lehetségesnek tartom, de az, hogy egy nekem kívül-belül tetsző lány szerelmes legyen belém és érdekeljék az érzelmeim és kívánjon stb... ez nem tartozik eme dolgok közé. Ha valahogy megtörténne is, én nem tudnám elfogadni, nem tudnám elhinni, mert egyszerűen abszurdnak tartom.

Nem tudom, hogy ez kihat-e az életre olyan szempontból, hogy mivel nem tartom hihetőnek így tényleg nem is találkozom olyan lányokkal, akik lehetővé tennék, vagy esetleg a kisugárzásomon látszik meg, de szeretnék ezen változtatni.

Volt esetleg valaki hasonló helyzetben?



2012. okt. 25. 17:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Ilyen helyzetben vagyok, szintén 21 évesen. Mit lehetne tanácsolni? Passz, ha tudnám, már túlléptem volna ezen.
2012. okt. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha igaz is, akkor sem szabad ezt leírni magadról, mert mások szemében visszájára fordul.

Ilyen csak más mondhat rólad.

Ettől kezdve az egész kérdés hiteltelen.

2012. okt. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Bocsi, de az idézet lemaradt az előzőből.


Én személy szerint nagyon vágyom egy barátnőre, és tisztában vagyok a tulajdonságaimmal, illetve úgy általában véve az értékemmel, és úgy gondolom, hogy sok lány örülne nekem.

2012. okt. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

én ugyan lány vagyok:) de pont ugyanígy éreztem! nem hittem, hogy valaha bárki is akadna, aki bármit megtenne értem. vágytam én is társra, de valahogy nem tudtam elképzelni. mert nem volt benne még részem. persze randizgattam, járogattam fiúkkal, de ezek olyan semmik voltak...

aztán megismerkedtem a még-mindig-barátommal:) eleinte furcsa volt, hogy keres, érdeklődik, randizni hív:) aztán rájöttem, hogy érek én is ennyit! de a mai napig nagyon-nagyon meglep, hogy mi mindent megtesz értem.:)


szóval én annyit tudok tanácsolni, hogy ne féljetek, ha találkoztok olyannal, aki tetszik, és nem utasít el, akkor vágjatok bele! nyilván benne van a pakliban a csalódás, de benne van az is, hogy találtatok valakit, aki értékel titeket és akit ti is értékeltek!:)


24L

2012. okt. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

17:57

Őszinte vagyok, nem álszentkedem. Én látom, hogy kontrasztban vagyok sok fiú viselkedésével. Olyanokra gondolok, akik érzelmileg nem törődnek a barátnőjükkel, folyton megbántják őket, nem úgy kezelik az illetőt, mint egy érző emberi lényt, hanem úgy, mint csak egy "csajt"; egy puncit a sok közül.

Van sok hibám, de egyszerűen tisztában vagyok a tulajdonságaimmal és van egy egészséges énképem magamról, amelynek birtokában igen is kijelenthetem, hogy én is megérdemlek egy normális, szerető barátnőt. Tudom, hogy ez így fura, de pont ez a lényeg, hogy annak ellenére, hogy nincs önbizalomhiányom egyszerűen nem tudom elképzelni ezt az egészet...


18:02

Én nem félek, de eddig mindig olyan lányokkal akadtam össze, akik foglaltak voltak. Már aki tetszett. Pedig nem adtam fel a 3. vagy 10. esetnél. Vagy foglalt volt, vagy pedig volt egy exe aki még hatással volt rá, és vagy visszament hozzá, vagy pedig rajtam állt bosszút az ő szemétségei miatt.

2012. okt. 25. 18:17
 6/7 zgodna válasza:
én 20 éves vagyok, dettó ugyan ez. Ez nem normális dolog! Sokat olvasgatva, rájöttem arra, hogy igazából saját magadban/magunkban van a hiba. Egy éve volt egy csaj, akit hát mondjuk úgy fölszedtem, egy idő után fura érzés volt amikor írta sms-ben meg mondogatta hogy mennyire tetszek neki, és hogy milyen helyes vagyok stb..na most én nem ezt látom magamon. Nincs bennem semmi olyan különc dolog amiért rajongania kéne utánam és meg is mondtam neki hogy vége. Most úgy vagyok vele hogy 20 éves vagyok és még egy kapcsolatom sem volt életemben és igen még mindig szűz vagyok. Önértékelési problémáim vannak..nem tartom magam olyan rendűnek, mint más ember. Arra születtem hogy csak úgy tengődjek magamban az életben. Máshoz mérem magam. Először is magadat kellene elfogadnod mert biztos vagyok benne hogy ott hibádzik a dolog. Ha elfogadod magadat, akkor elhiszed hogy szerethető, és igenis szép vagy mások számára. Fedezd fel saját magad, sportolj, gyúrj, táncolj. Akármit csinálj hogy kezd el tisztelni magad, mert ha magadat tiszteled, akkor elhiszed hogy mások is tisztelnek, és szerethetőnek fogod érezni magad
2012. okt. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

19:52

Értem miről beszélsz. Nemrég volt egy lány, aki egyenesen szépnek nevezett. Hogy milyen szép a szemem, az orrom, a szám stb, és igazából eleinte azthittem, hogy viccel vagy szívat, de később is mondott még ilyeneket, és rákérdeztem, mire közölte, hogy ő ezeket komolyan gondolja. Én ezt nem tudom hova tenni, nem tudom kezelni. Tudom, hogy nem vagyok ronda, de akkor is fura ez az egész.

2012. okt. 29. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!