Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A párom azt mondja 4 hónap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom azt mondja 4 hónap után, hogy nem tudja, hogy szerelmes-e belém. Hogy kellene ezt lereagálnom? Hagynom kellene menni? Azt mondja hetek óta így van, azóta volt már csomó közös program is. Mit tegyen a másik fél aki reménytelenül szerelmes?

Figyelt kérdés

4 hónapja vagyunk együtt, mondhatjuk nem igazán szuper a kapcsolat, de úgy érzem nem feltétlenül miattam. Emberből vagyok, vannak érzéseim és ha nem is akaratán kívül de megbánt és mondom neki akkor ahelyett, hogy megbeszélné...összeveszik. Szóval én csak megbeszélni akarom és ezt is teszem de neki ez veszekedésnek minősül.Illetve ha neki nem tetszik valami ami tőlem rosszul esik akkor is sértődik, gyakorlatilag lehetetlen bármit is megbeszélni vele, szval jó, hogy így veszekedésnek tűnik az egész kapcsolat. Már hetek óta gondolkozik én meg úgy teszek ahogy mondja. Ha nem akar találkozni, nem találkozunk, ha igen akkor szánok rá időt. Mondtam hogy nem fogom azt mondani hogy próbáljuk meg mert olyan mintha én erőltetném és abból nem lesz jó. Nem tudom mit tegyek. Ráadásul holnap esküvő ahol koszorúslány leszek és azt sem biztos, hogy ő a párom lesz. Azt sem tudom hogy élem túl ha nem lesz ott. Mit kéne tennem? Ha rideg vagyok hozzá az a baja..ha kedves az.... teljesen belebetegedtem már ebbe.

Én 24/l, ő 27/f

Köszönöm a válaszokat



2015. júl. 24. 10:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Védi a szabadságát. A házasság ugyanis a szabad élet vége:

[link]

2015. júl. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nővéremék házasodnak.. nekünk még szóba se került a házasság. mármint kettőnk közt. azt mondja ő komolyat szeretne hamarosan esküvőt de nem olyannal aki iránt nem tudja mit érez..és ez jogos is.
2015. júl. 24. 10:57
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Én inkább szakítanék vele. Kivülről nézve teljesen értelmetlen ez a kapcsolat így. Biztos találsz nála rendesebb srácot is. Ezt a "kisfiút" meg gyorsan hajtsd el.
2015. júl. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Végül is eljött az esküvőre?Egyébként szerintem sincs túl sok értelme vele tervezni.Nem kötődik igazán-pedig ez is egy fontos szempont egy kapcsolatban.
2015. júl. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3-asnak igaza van, kívülről nézve nincs ételme ennek a kapcsolatnak. Aki szeret valakit, az nem így viszonyul hozzá és ha probléma adódik, megpróbálják megoldani. Hagy ott.ne pazarolj rá több időt.
2015. júl. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem jött el az esküvőre sem.. :(
2015. júl. 27. 22:41
 7/7 anonim ***** válasza:

Azóta boldog vagy mással?


Úgy bukkantál fel, hogy valamilyen hibaként 2015. év van az oldalon. :-)

ápr. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!