Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom mi a bajom, lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mi a bajom, lehet hogy nem vagyok szerelmes a barátomba?

Figyelt kérdés

4 hónapja vagyunk együtt, de már nem érzem annyira hogy hiányozna amikor nincs velem.

Vagyis érzem, csak ritkán :S pl amikor elmegyek valahova a haverjaimmal vagy ilyesmi és ő nincs velem de az elég ritkán van mostanában.

Ha viszont otthon vagyok nemigazán hiányzik, sőt örülök, hogy végre egyedül lehetek a gondolataimmal. Sokat találkozunk az tény. (2 naponta )

Azért nem hiányolom őt mert nem szeretem?... :S nem lángol úgy ahogy kéne?

Amikor vele vagyok jól érzem magam, úgy érzem minden rendben, de ha nincs velem mostanában nem is izgat igazán, sőt kicsit már úgy vagyok vele hogy "végre egyedül vagyok egy kicsi" :S mondtam neki hogy néhány napig most nem szeretnék átmenni hozzá hanem otthon akarok lenni...erre kitalálta hogy akkor majd ő jön hozzám ....én ennek örülök, de azért akartam volna egyedül lenni pár napig, hogy megtudjam hiányozni fog-e egyáltalán a jelenléte, de így hogy most ő jön ide nem fogom megtudni...


Lehet az is közre játszik hogy most 3 héten keresztül majdnem minden nap vele voltam, és kezd sok lenni ? :S



2014. jún. 23. 12:39
 1/10 anonim ***** válasza:

ha jól elvagy vele, akk szerintem szereted

csak kiküszöböltétek azt a szenvedést, h hiányozzon a másik.

2014. jún. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

ezt hogy érted? :S

Mondjuk azt sem érezném hogy megbizsergek ha meglátom őt.... :S

Csak úgy megyek hidegvérrel, találkozunk, jólvan, jó vele, megnyugtat, de semmi gyomorideg vagy "pillangóröpködés"...


Erre hétvégén jöttem rá, amikor megláttam az egyik haverját, és egyből megbizseregtem ...és akkor kaptam észbe hogy úristen a barátomnál miért nem érzem ezt? :S :(

2014. jún. 23. 12:47
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez langyosvíz szerintem...


A szexet nem is említetted, gondolom az is langyos.

2014. jún. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen barátom régen, de mi csak 3 hónapig voltunk együtt. Már tervezgettem a szakítást, aztán ő beelőzött. Én jót nevettem rajta, felszabadultnak éreztem magam. (Azt tudni illik, hogy járás előtt legjobb barátféleségek voltunk, volt barátnője. Én nem közeledtem felé, ő udvarolt a barátnője mellett, de én sosem viszonoztam, barátként tekintettem rá. Járáskor sem alakult ki semmi a részemről.) Persze nálatok lehet ez másképp is, menjetek el valahova randizni mondjuk.
2014. jún. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy ritkán járunk el valahova, többnyire a haverjainál vagyunk. De amikor kettesben csinálunk valamit az nagyon jó :)

A szex meg attól függ hogy sikerül :/ Szeretek vele szexelni és élvezem is, de nekem nem mindig jó a végén, és azon csodálkozom a legjobban, hogy nem mindig tud úgy beindítani ahogy szeretném (nem érzem olyan intenzíven ahogy kéne) de azért felizgat elég fa***án csak nem úgy hogy bevaduljak :D

És nem értem hogy ez miért nem megy :S pedig ő télleg mindent csinál.


DE pl.: volt olyan barátom aki 1 csókot adott a nyakamra és egyből minden bajom volt, ő meg sokáig csinálja és semmit sem érzek :S és ez eléggé elszomorít :( pedig vele nagyon jól kijövök és aranyos meg minden :( :)

2014. jún. 23. 13:03
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem vagy belé szerelmes! Csak lehet azt hiszed, vagy csak szeretni akarod őt. Találd ki hogy beteg vagy, nem érzed jól magadat, hogy ne menjen át hozzád, próbálj te is otthon maradni, vagy úgy elmenni, hogy ne tudjon róla.

Vagy beszéljétek meg ezt, tartsatok szünetet.

2014. jún. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Lehet csak annyi hogy most éjjel nappal együtt voltunk nagyon sokszor és télleg nem mentem sehova egyedül, még a hobbimnak se éltem meg semmi... mert 2 héttel ezelőtt még nem volt ilyen gondom :S
2014. jún. 23. 13:27
 8/10 anonim ***** válasza:
Menj el távol élő rokonhoz pár napra. Mondjuk mamádhoz, unokatestvéredhez. Oda csak nem megy veled.
2014. jún. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy belé szerelmes. Ez a dolog, hogy ha sokat találkoztok akkor megunjátok egymást, hülyeség. Én 6 hónapja vagyok együtt a barátnőmmel, mi is sokat találkozunk és még se unjuk egymást, sőt.... Bár az is igaz, hogy igyekszünk mindig feldobni a kapcsolatot, megyünk ide-oda!
2014. jún. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
mi alig megyünk valahova...mindig azt mondja h nincs pénze -.- meg a szülei se akarnak adni, csak annyit amennyi kajára elég
2014. jún. 23. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!