Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Erre hogyan reagáljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erre hogyan reagáljak?

Figyelt kérdés
Ossze jottem egy arcra nagyon csúnya lánnyal ės most mindenki engem cikiz meg baszogat. Nekem tetszik a csaj mert bar arcra nem szep de massal nincs problemam. Most komolyan mindenki ennyire szeret mas eletevel foglakozni? Am videki vagyok es ugye itt mindenki mindenkit ismer. Mit csinaljak mert rendkivul zavar?
2015. júl. 25. 23:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha szerelmes vagy, minek foglalkozol mások véleményével? Egyébként igen, sokan szeretnek mások életében vájkálni, meg jobban tudni vélnek dolgokat, magukba viszont sose néznek...
2015. júl. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hat igen csak facebookon a kozos kepeink alatt viccelodnek stb. Most kb kette fejelnem a gyereket csak annyira vagyok ideges.
2015. júl. 25. 23:27
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagy büszkén mondanám nekik, hogy a világ legszuperebb nője, kérdezném, mi fáj nekik ebben. Sz@rd le nagyívben őket és csak a barátnőddel foglalkozz.
2015. júl. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Lehet azt kėne csak nėmelyik ilyen alakot jó barátomnak ismertem es ez eleg meglepo volt tole.
2015. júl. 25. 23:30
 5/9 anonim ***** válasza:
Legalább kiderül, kik nem olyan jó barátok, örülj neki.
2015. júl. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2015. júl. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
na, akkor innentől már tudod, ki nem barát. facén meg simán beállítod, kik láthatják a fotókat, ha már ott élsz magánéletet, meg letiltod, aki nem tetszik.
2015. júl. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jézusom, hát alapból hogyha zavar akkor nem is kéne vele lenned. Szerintem szakíts a lánnyal, olyan férfit érdemel, aki nem csak hogy elfogadja, hanem még büszke is rá! Ja, és szépnek is tartja. Ha te már alapból ilyet mondasz, hogy arcra nagyon csúnya, az már eléggé nagy bukta...
2015. júl. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én se járok a világ legszebb pasijával, mert valahogy a csúnyább emberek mindig értékesebbek belül. Nekem meg nem arra van szükségem, hogy egy idióta jó képű, buta ember legyen melletttem, akivel semmiről nem tudok beszélni. Úgy hogy azt hogy szép pasi legyen mellettem aki még okos is már rég elfelejtettem.Sajnos a kettő nem jár együtt.De azzal, hogy ki mit gondol nagyon nem foglalkozom, mert a rózsaszín felhő miatt szépnek látom.
2015. júl. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!