Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit kezdjek vele?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kezdjek vele? Hogy reagáljak erre? Ti mit tennétek? Szerintetek csak a szüzességemet akarja? 15/L

Figyelt kérdés
Van már egy pár nappal több mint 22 hónapos kapcsolatom. :) Ez az első. Eleinte olyan jó volt meg minden, de valami megváltozott. Manapság, az elmúlt 1-2 hónapban nagyon csúnyán beszél velem( pl. : Hol a r*kba ba**od any*d, v. Olyan lusta f*** vagy.) Az elmúlt hetekben ellök magától. Egyszerűen nem értem mi történt. Sokat tanulok mert erős iskolába járok, de ő alig tanul valamit és amikor unalmában kitalál valamit és rámír, ha nem írok vissza egyből megharagszik rám. Nem tudom mi lett vele, de ma reggel olyan szinten összevesztem vele, hogy mondtam neki ha ez így megy tovább vége, de nem is érdekelte. Hónapok óta hajtja, hogy őneki már nagyon szex kéne és nem érti meg, hogy én még nem vagyok kész ilyenekre. :/ Szerintetek mit tehetnék vele? :( A családja sem szeret, csak én szeretem őt! :( Kérlek írjatok. :)

2015. jan. 29. 22:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ekkora egy bunkó f@ szt... Én fiú vagyok, de a helyedben már rég kidobtam volna!
2015. jan. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
6%

nem tudom, elég bunkó a csávó.

viszont úgy fogalmazol h felállt a farkam, megdugnálak.

2015. jan. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

lehet valami családi probléma van

de én is az elsővel értek egyet és én is fiú vagyok

2015. jan. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm, 2-es, ez ebben a helyzetben marha jól esett. :/
2015. jan. 29. 22:08
 5/16 anonim ***** válasza:
Szerintem meg egy tünemény.
2015. jan. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Másnak senkije sincs,más boldogságra,szeretetre-szerelemre vágyik,és itt egy igazi f☆☆☆ó gyerek,aki így bánik a a párjával.Nem igazságos az élet!Szerintem szakíts vele,had tanulja meg,hogy kell beszélni egy lánnyal.
2015. jan. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nő vagyok. Úgy kihajítanám a parasztot, hogy a lába sem érné a földet! Van olyan hogy szexuális frusztráltság, ez tény, de olyan is van hogy megértjük, tiszteljük, szeretjük a másikat. Ami ebben az esetben nyílván hiányzik. Szóval lehet, hogy a szex hiány váltotta ki, de ha ő nem érti meg, hogy te nem akarod még ( bőven ráérsz, és ne is eröltesd miatta, se más miatt, majd eljön a megfelelő személy, meg a megfelelő idő) akkor nem szeret! Hagyd a fenébe, és koncentrálj a tanulásra, barátkozz, de ne pazarold egy ilyen tahóra az idődet. Ha a családja nem kedvelt meg 22 hónap alatt akkor később sem fog.
2015. jan. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Igaza van összetört szívnek!
2015. jan. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm, de ha tiszta szívből szeretem?

És a régi csodaszép pillanatokat szeretném csak visszakapni? :/ Másnak meg úgysem kelletem sose. :(

2015. jan. 29. 22:22
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Meddig akarsz még egy ekkora tahó mellett maradni?
2015. jan. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!