Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megváltozott a szexpartnerem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megváltozott a szexpartnerem, szerelmes lett belém?

Figyelt kérdés

Úgy alakult, hogy nagyon vonzódunk testileg, de inkább szeretet van köztünk.


Eddig lazán ment minden. A baráti beszélgetések, mindenféléről, érzésekről, szexről... őszintén.. kis flört is volt a dologban, kis puszis üzenetek néha.


Most megváltozott a helyzet. csak általánosságokról beszélünk. Feszengős lett az egész. A kis szivecskék elmaradtak teljesen. Megkért a partner, hogy ne legyen több szex. Beleegyeztem. Ennek ellenére ő kezdeményezi továbbra is a szexet. Minden nap ír, látni akar, törődik velem. Hosszan ölel.


én vagyok a nő



2015. júl. 27. 01:45
 1/10 anonim ***** válasza:

Nyilván belédszeretett. Azért mondta gondolom, hogy ne legyen szex, mert ez méginkább megnehezítette az egész helyzetet.

Épp ezért nincs értelme ennek az egész "szexkapcsolat" dolognak, az egyik nagy eséllyel beleszeret a másikba és szenvedés lesz a vége, pláne ha ez a szerelem viszonzatlan..

2015. júl. 27. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az még hozzá tartozik, hogy amióta van szex, én szerelmes vagyok, csak eltitkolom. Megfogadtam, hogy, nem bonyolítom a dolgot, hagyom, hogy menjen amerre érzi. Nem nyaggatom, nem keresem, meghagyom a szabadságát. Ez ment az elejétől kezdve. És most van ez a váltás nála.
2015. júl. 27. 01:59
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor, ha jól értem, ti most szerelemesek vagytok egymásba... Beszélnetek kéne róla, nehogy már azért váljatok el egymástól, mert mindketten eltitkoljátok az érzéseiteket!
2015. júl. 27. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Beszeljetek meg! Remelem sikerul igazi szerelmespar lenni!
2015. júl. 27. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Sosem értettem ezt a szexpartneresdit. Akkor már miért nem járnak az emberek? Ott is meglehet hagyni az érzelmi, fizikai szabadságot a másiknak.
2015. júl. 27. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.


Eddig azért nem mondtam el amit érzek, mert féltem hogy ettől elveszítdm a barátságát is.


Számomra furcsa, hogy teljesen behúzta kéziféket, mégis keres, és folytat mindent. Próbáltam vele beszélni erről, de mindig hárít, megkukul, feszeng.

A fejemben más kép él egy szerelmes férfiről.


Elmondom neki amit érzek, nagy baj nem lehet. Legfeljebb koppanok egyet.

2015. júl. 27. 10:47
 7/10 anonim ***** válasza:
Az esély meg van. Erre is, arra is.
2015. júl. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az esély megvan. Erre is, arra is.
2015. júl. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Megírod majd, hogy mi történt? Akár priviben is.
2015. júl. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez egy kapcsolat és nem szexkapcsolat, csak ő fél egy fix kapcsolattól. Szerintem.
2015. aug. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!