Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Párkapcsolatban élők esetén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban élők esetén bűnnek számít-e felvenni a kapcsolatot (barátilag csak) egy múltbeli emberrel?

Figyelt kérdés
Azért nem írom hogy ex,mert nem sokat találkoztunk,csak párszor,és semmi komoly nem volt.Rendes párkapcsolatban élek,de néha gondolok őrá is a múltból,de csak barátként,például olyan jó lenne köszönteni a születésnapján vagy ilyenek,de nem merem,nem tudom ez mennyire befolyásolja kedvezőtlenül a jelenlegi kapcsolatot.Az baj,ha szívesen beszélgetnék azokkal,akikkel korábban csak pár találka volt és végül megállapodtunk hogy barátok maradunk,de ők nem keresnek?Vagy inkább hagyjam,és én se jelentkezzek?Például az egyik azt mondta,én biztos soha nem fogok elhelyezkedni a szakmámban,hát sikerült és ezt is megmondanám neki.Vagy ne firtassuk a múltat?
2015. júl. 28. 11:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Én nem kifejezetten rajonganék érte, ha a párom így tenne.

Igen, a múltat le kell zárni, valószínű azoknak is van már párkapcsolata, és azok párjai se örülnének neki.

De ha fel is merült benned, hogy felkeresd az exeidet, magadba kell nézned mélyen, hogy mi ennek a valós oka?

Én az exeimet legfeljebb olyan okkal keresném fel, hogy elküldjem őket a bánatba, mert egyik sem viselkedett velem korrektül a végén.

2015. júl. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én élő kapcsolatnak azokat tartom, ahol kölcsönösen keressük egymást. Ahol mindkét fél számon tartja a másikat és telefonál, ír, jelentkezik, jön, találkozunk stb. Nekem is volt egy halom olyan kapcsolatom, ahol mindig csak én jelentkeztem. Aztán az élet szépen lekoptatta őket, mert rájöttem, hogy tök egyoldalú volt az érdeklődés. Szerintem hagyd a múltat.
2015. júl. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.Lehet,azért akartam felkeresni őket mert fontosnak tartom/tartanám a barátságot.Egyszerűen a barátnőkben csalódtam,eltűntek mellőlem,pedig mindig jól megvoltam velük,akkor éreztem úgy hogy férfiakkal jobban megérteném magam barátként,de igazatok van,ezt nem az exek között kell megtalálni.Csak az a baj,hogy az ember felnőttkorában már nem talál olyan könnyen igaz barátokat,mint gyerekként vagy kamaszként.Vajon van esély még kialakítani bárkivel is igaz,őszinte barátságot?
2015. júl. 28. 12:07
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne keresd elo a multat. En kirugnalak miatta. A baratsagban nincs szex. AkiVel volt, az mar nem lehet baratsag. N
2015. júl. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%

Nem kellene ezt a kapcsolatot erőltetni. Néhányszor találkoztatok csak, és te tudod a születésnapját? És meg is akarod köszönteni??? Hát ezt nem kellene!!!

Ezzel az emberrel te jóval többet terveztél, csak nem rajtad múlott, hogy hova fejlődik a kapcsolat. És még most sem tudod elfelejteni...

2015. júl. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
56%

Azt mondod, csalódtál a barátnőkbe, mert eltűntek mellőled. Nem veszed észre, hogy ezek a srácok is eltűntek, csak te akarod rájuk erőltetni magad? Az exed sem keres.

Nem is értem, hogy jutott eszedbe olyan hülyeség, hogy mivel nincsenek barátaid, előhalászod az exedet, meg azokat, akikkel randiztál és majd hű de nagy szívbéli barátaid lesznek.

Minden rendben van nálad?

2015. júl. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

2-es válaszoló vagyok

Nekem az igaz barátságaim 19-25 éves korom között köttettek. Előtte csak felszínes kapcsolataim voltak, pedig akkor nyilván azt hittem, hogy nélkülük megáll az élet.


Szerintem lehet felnőttkorban barátságokat kötni.

2015. júl. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!