Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire jellemző, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jellemző, hogy a párkapcsolatban lévő pasik rámozdulnak valakire? Ez nem számít nekik olyan rengeteget, mint ahogy én gondolnám?

Figyelt kérdés
Van 1-2 srác ismerősöm, akik járnak valakivel, és szerelmesek voltak belém régebben. De csak gondolom,hogy régebben és most már nem, hiszen jó ideje járnak valakivel. Mégis sokszor úgy tűnik, hogy csak egy jel kéne és máris rám mozdulnának, amitől gyakran kellemetlenül érzem magam. Vajon azért lehet, mert régebben szerelmesek voltak, és esetleg örüljek neki, hogy különleges vagyok nekik? Vagy bárki lehetne nagyjából? Tudom, hogy így kívülállóként nem lehet pontos választ adni, de hasonló tapasztalatok esetleg?
2015. júl. 15. 14:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Csak akkor mozdulnak, ha nem megfelelő a párkacsolat és kifele tekintgetnek belőle.
2015. júl. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!