Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok nektek bejön, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek bejön, ha egy srác néha elsírja magát?

Figyelt kérdés
főleg olyankor, amikor a érzelmes dolgokról, négyszemközt beszélgettek vele.

2015. júl. 28. 14:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
Ritka az olyan lány aki ezt pozitívan reagálja le.(sajnos) Ha találsz ilyet akkor becsüld meg rendesen.
2015. júl. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
31%

Nem mondom, hogy kifejezetten "bejön", de zavarni nem zavar.

(Jók a kulcsszavak. :) )

2015. júl. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
8%
Nem.
2015. júl. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
6%
Nem.
2015. júl. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
7%
Egy álmom válna valóra ha találnék egy olyan lányt aki nem nevet ki ha sírok.
2015. júl. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem mindegy,hogy:miért,kik előtt...

Pl.:kettesben vagyunk és vmi olyan miatt sír ami nagyobb jelentőségű,mint hogy wowban meghalt a karaktere akkor átölelem,megsimogatom és lecsókolom arcáról a "kínos" nedvességet

2015. júl. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
32%
Azok nagyon cukiboyok! :* 11/L
2015. júl. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
27%
Devil,takarodj már el kérlek :D
2015. júl. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
40%
Imádnivalóak.
2015. júl. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem minden ember érző lény, sosem várnám el a barátomtól, hogy kőszikla módjára viselkedjen, bár ahogy előttem írták, nem mindegy hogy min sírja el magát..

A párom egy elég erős fiatalember, viszont a nagypapája halála és az, amikor nem tudta, hogy mihez kezdjen az életével a családja támogatása nélkül, eléggé megviselte és igen, elsírta magát, de csak előttem. Nyilván ilyen helyzetben nem azon agyaltam, hogy ez bejön-e vagy sem.

Ellenpélda viszont egy régi haverbarátom, aki minden hónapban más lányba volt fülig szerelmes és minden nap miattuk sírt. Jóbarátként vígasztalni és bátorítani próbáltam, csak utána 90%-ban mindig rámhajtott...Na az ilyen nem jön be.

2015. júl. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!