Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megéri türelmesnek lennem? Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri türelmesnek lennem? Ti kivárnátok?

Figyelt kérdés

1,5 hónapja ismerkedtem meg egy férfival,akivel szerintem nagyon jól kijövünk,mikor együtt vagyunk.

Csak sajnos a munkahelyeink miatt nagyon nehezen tudunk találkozni,heti 1 alkalom megvan,viszont a távolság is nagy,60 km.

Már mondta,hogy vannak érzelmei felém,és hogy jól érzi magát velem,na én meg már fülig szerelmes vagyok.

Facebook-on is szoktunk írkálni egymásnak,de nem mindig,szóval a személyes találkozók között alig van valami kontakt,mert sajnos a helyzet így kívánja.

Én többet igényelnék,de jelenleg nem megoldható.

Jelenleg.

Ami viszont biztos,hogy ez 2-3 hónapon belül változni fog,csak ennyi időt kell így kibírnom,és akkor sokkal közelebb leszünk egymáshoz.

Csak az még olyan hosszú időnek tűnik,és egyre jobban szeretem őt,és félek az esetleges csalódástól is,mert már annyiszor átvertek,és most minden olyan szép,nem akarom elveszíteni őt,3 hónap múlva még jobban fogom szeretni.

Kicsit aggódó típus is vagyok.

Meg szívesen írnék neki többször is,de nem merek,mert általában mindig én írok rá,nem tudom kivárni,hogy ő írjon.

Ez baj?

Mert ezen is változtatni akarok,kis türelemre nevelni magam.

Csak így 30 körül ez már nem egyszerű,az idő ellenünk dolgozik.



2015. júl. 28. 18:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Ugye a férfi vagy 10évvel idősebb és családja van?
2015. júl. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nincsen családja,nem szerető vagyok.

Két normális ember,akik ilyen élethelyzetben vannak,mint írtam.

2015. júl. 28. 18:12
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha így "nyüszítesz" (bocs, de tényleg) 30 évesen 3 hónap és 60 km miatt, akkor nem vagy fülig szerelmes. Aki igazán, mélyen, fülig szerelmes, az EL SEM TUDJA engedni a másikat, akkor sem, ha ésszel tudja, hogy az lenne racionális, és ha valamiért mégis borul a kapcsolat, akkor akár évekbe telik, mire napirendre tér a dolog felett.

Amúgy természetesen. Mit kivárnám! Ha tudnám, hogy csak ennyi választ el a szerelmemtől, minden nap hálát adnék a szerencsémért.

2015. júl. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én ezzel úgy vagyok, hogy ha bármi miatt nem érzem jól magam a kapcsolatban, akkor azt nem tekintem szerelemnek... csak valamiféle görcsös ragaszkodásnak, ami a hiányra épül. Tapasztalatból mondom, hogy ilyenkor ha megszűnik a hiány, akkor megszűnik a szerelem is. Szerintem te abba vagy szerelmes, hogy hiányzik...
2015. júl. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!