Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Valojaban nem is szeretem ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valojaban nem is szeretem ezt az embert, ha nem szeretnem, hogy massal legyen boldog?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Szoval nemreg lett vege egy fel eves kapcsolatomnak,en nagyon megszerettem,nala nem alakult ki a szerelem,allitasa szerint mindent megprobalt h megszeressen,de nem ment,nem fogom kisregenyben leirni az okokat amiert elhiszem,hogy o tenyleg szeretett volna belemszeretni,eleg az ha en tudom milyen volt a kapcsolatunk.Ami nagyon nyugtalanit,az a mondas miszerint ha szeretsz valakit,eleneded,es boldog vagy attol ha o boldog,meg ha masvalaki oldalan is talalja meg a boldogsagot,szerelmet.Na ez az,ami nekem nem megy,en nem tudom azt erezni h boldog lennek ha talalna egy masik lanyt,akit megszeretne..miert nem engem szeretett,a legbologabb par lehettunk volna,mindenem odaadtam volna erte.Most ugy dontottunk,hogy jobb kulon,igaz mar kismillioszor mondtuk ezt,de mindig ujrakezdtuk.EN 22 vagyok,o 31..ha szamit.Normalis velemenyt kerek,mi ez amit erzek,valojaban nem is szeretem?
2015. júl. 28. 22:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A szerelem önző. Amíg szerelemmel szereted, sose leszel boldog attól a tudattól, hogy ő mást szeret, mással éli meg azt, amit te szerettél volna vele megélni. Talán majd később, ha a szerelem elcsitul, és már csak szeretet lesz benned, akkor talán.
2015. júl. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A legtobben az ego akarasat hisszuk szerelemnek.

A feltetel nelkuli szerelem valami egeszen mas, ha ezt erzed, ott valoban el tudod fogadni, hogy massal legyen boldog, ha szabad akaratabol ugy dontott.

2015. júl. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsi lennék legalább egy olyan emberre, aki attól boldog, hogy akibe szerelmes, az mást szeret... Szépen hangzik, de semmi köze nincs a realitáshoz.
2015. júl. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#3-as, van ilyen, bar mi sem attol vagyunk boldogok, hogy O mast szeret, vagy hogy massal van, de el tudjuk FOGADNI, amin nem tudunk valtoztatni. Szerintem fontos lenne megtanulnunk feltetel nelkul szeretni, ha masert nem: azt sem tudhatjuk pl., hogy akit szeretunk, mikor kell tavoznia a foldi valosagbol. A feltetel nelkuli szerelem elorevetiti azt, hogy meg biztosan talalkozunk. Ha nem itt-most, akkor egy masik vilagban vagy egy masik eletben. De ez mar spiritualis kategoria.


(#2)

2015. júl. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hagyjuk ezeket az oravecz nóra meg coelho féle spirituális gagyi baromságokat. a szerelem fáj, ha nem kellesz, az is fáj, akit szeretsz, azzal együtt akarsz lenni. ha nem lehet, az fáj. persze elengeded, mert nem tehetsz mást, mint hogy elfogadod a döntését, de nem kell örülnöd is neki.
2015. júl. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a szerelem nem feltétel nélküli. A szeretet igen, de a szerelem elköteleződéssel (ill. ennek igényével), és szexuális vággyal is együtt jár. Ezek pedig kizárják azt, hogy egy szerelmes feltétel nélkül szeressen.

Ha el tudom fogadni, hogy mással legyen boldog, akkor szeretetet érzek - de nem szerelmet!

2015. júl. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt kifelejtették belőle, hogy nem rögtön a kapcsolat vége után, hanem egy bizonyos idő elteltével, amikor már sikerült feldolgozni az egészet és nem fáj semmi, ami vele kapcsolatos. Mi mikor szakítottunk egyikünknek se volt senkije hosszú ideig de neki lett a szakításunk után több, mint másfél évvel hát először még akkor is furcsa volt nagyon de ez elmúlt pár hét alatt és most már örülök neki, hogyha ő boldog pedig a legjobb kapcsolatom volt eddig és emberileg is nagyon szeretem, mi barátok is maradtunk a szakítás után csak azóta szűnt meg mióta barátnője lett de hát ez érthető.
2015. júl. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!