Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szeretném, ha az exem újabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném, ha az exem újabb pasija meg tudná, hogy milyen ember valójában. Hogyan tudnám ezt tudatni vele?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő: Szakítottunk, mert olyan dolgokat csinál, amik nem valók egy kapcsolatba. Pl továbbra is ismerkedik, de nem csak haverságból, hanem komoly kapcsolatot keres, miközben már van barátja; össze-vissza ba**atja magát; az együtt töltött idő kb harmada telik el valóban együtt (bár ezt észre lehet venni). Hogyan tudnám megvédeni az új pasijait tőle, vagy rávenni őt? A szokásain ár próbáltam változtatni, de nem sikerült, viszont nem szeretném, hogy mások is úgy járjanak, mint én.

16/mf



2015. febr. 27. 10:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szerintem meg ez nem a te dolgod és ne rondíts bele mások dolgába akkor sem, ha veled rosszat tett. Gyerekes és kicsinyes dolog
2015. febr. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Most lehet szidni hogy tipikus homofób megközelítés,de a "meleg"mentalitás gyönyörű példájával állunk szemben.Legközelebbi felvonuláson lökd le a kamionról....
2015. febr. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ez nem a te feladatod. 16 éves vagy, feltételezem a lány is fiatal. Hagyd élni, majd megváltozik, ha történik vele valami, a saját kárán tanul. Nincs jogod bíráskodni mások élete felett, nincs jogod megvonni mástól a szeretetet.


Ha a lány meg fogja csalni az új barátját, akkor majd ő eldönti, hogy mi legyen a kapcsolat sorsa, mit lép erre. De ne akarj hős lenni és beleszólni mások életébe, még akkor sem, ha szerinted segítenél ezzel.

2015. febr. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Néz, ez már nem a te ügyed... és nem tudhatod, hogy vele is így viselkedik-e. Biztos te sem örülnél, ha az exed "árulkodna" az új barátnődnek. A szakításba az is bele tartozik, hogy nem avatkozol többé a dolgaiba.
2015. febr. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
*bocs, fiú
2015. febr. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ne légy szánalmas
2015. febr. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én értem, hogy ez már nem az én dolgom, de mindenkivel ezt csinálja, és nem csak én vagyok így ezzel, hogy meg kéne védeni az újakat. Nem mellesleg a felsoroltaknál durvább dolgai is vannak (nekem pl egyszer majdnem bíróságra kellett mennem miatta).
2015. febr. 27. 11:05
 8/11 anonim ***** válasza:

És ha lenne új barátja, annak is szólnál? És az utána lévőnek is? Huszonöt éves korában még mindig meg akarnád keseríteni az életét?


Azzal, hogy egy embert "megmentesz", még nem tettél csodát, lesz helyette más. Lásd be, hogy felesleges.

2015. febr. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Semmi közöd már hozzá. Inkább örülj neki, hogy megszabadultál tőle és hagyd békén. Felejtsd el!
2015. febr. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
És honnét tudod, hogy nem most találta meg az igazit? Mert az, hogy téged megcsalt, mindössze annyit jelent, hogy nem te voltál.
2015. febr. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!