Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti járnátok olyan pasival,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti járnátok olyan pasival, aki nem bulizik veletek?

Figyelt kérdés
Szeretem nagyon a barátomat, de néha úgy vágynék vele egy kis szórakozásra. De ő ha elmegy bulizni, azt mindig a haverjaival teszi. Régebben hoztam fel neki, már nem is teszem, hogy mi lenne, ha mennénk együtt, akkor csak furán néz. De gondoltam ilyen nagyobb társaságban, de ő annyira az ötletért... Fiúk nektek néha nem jó elmenni a barátnőtökkel baráti társaságban bulizni?

2015. aug. 4. 17:39
 1/9 A kérdező kommentje:
* de ő nem annyira rajong az ötletért...
2015. aug. 4. 17:41
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát én speciel nem is tudom, hogy egyáltalán összejönnék-e egy olyan lánnyal, akivel legalább néha nem tudok elmenni bulizni.
2015. aug. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én jobbat mondok: nem bulizok és össze se jövök olyannal, akinek szüksége van ilyesmire. :P

Am nem is értem, hogy mehettek külön...

Én nem tudnék nyugodt lenni, hogy a párom egyedül bulizgat...


24/F

2015. aug. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hát ő nagyon nyugodt, ha én megyek. én hívtam már, ő sose hívott. nem buliztunk együtt még soha. 3 éve együtt vagyunk már. úgy érzem mindenből ki akar hagyni... szóval az egész nem csak a buliról szól :/
2015. aug. 4. 22:38
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi a barátnőmmel csak együtt megyünk bulizni. Hogy nézne már ki, ha külön mennénk! Még 1-2x belefér egy évben, de ha mindig ez lenne, ott valami nem lenne rendben...
2015. aug. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
én arra gondolok, hogy ilyen kanbulit akarnak tartani a barátaival akkor ok. de néha milyen lenne, ha együtt mennénk? az neki nagyon unalmas lenne? vagy mi járhat a fejébe?
2015. aug. 6. 23:00
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a kanbuliknak ott vége, ha valaki komoly kapcsolatba lép. Vagy viszi a barátnőjét is a haveri bulikba.
2015. aug. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
de ő különválaszt engem a barátaitól...
2015. aug. 7. 22:04
 9/9 anonim válasza:
Tuti hogy megcsal téged, azért nem akarja hogy vele menj!
2015. szept. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!