Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti járnátok egy tök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti járnátok egy tök nélküli pasival?

Figyelt kérdés
(Sajnos egy autobaleset során elvesztettem a golyóimat)Nagyon számít nektek az a két bogyó? De még azért néha van merevedésem, ugy érzem menne a szex, ha nem, vannak segédeszközök. Hát nem tudom merjek e így kapcsolatot létesíteni. (jóképű sportos testalkatú vagyok)

2015. márc. 2. 19:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Őszinte részvétem!
2015. márc. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de nem menne.
2015. márc. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy tényleg akarom-e tudni a választ, de hogy lehet egy autóbaleset miatt csak két herét elveszíteni?
2015. márc. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az konkrét inkább inkább meg halnék , mintsem a férfiasságomat veszítsem el. Nagyon szörnyű lehet. De hogyan áll fel ha nem termesz spermát és vért? Csak nem a farkadba pumpálód vagy valami...
2015. márc. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Golyóbis!
2015. márc. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

De ezt hogy kell elképzelni? Nincs már ott semmi és csak a bőr lóg vagy, hogy?


Amúgy nem tudom...Nem láttam még ilyet (nem kell kép, köszi)

2015. márc. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

ha képes a szexre, akkor igen

amúgy meg kamunak tűnsz

2015. márc. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Rámpréselődött a karosszéria Annyira megsérültek ,hogy már nem lehetett rajtuksegíteni. A csontjaim szilánkosra törtek de azóta hála felépültem. Szinte csoda ,hogy még élek.
2015. márc. 2. 20:13
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát durva, de olyanról hallottam, hogy két műanyag golyót beraktak valakinek. Ha képes lennél a szexre, akkor kamuzhatnád, hogy így meg úgy de terméketlen vagy. Az szerintem sokkal kevésbé taszító mint a te problémád. Egyébbként vonzódsz még a lányokhoz szexuálisan?
2015. márc. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nehezebb dolgod lesz, mint másnak, de nem tartom kizártnak, hogy találj valakit, aki így is elfogad társaként.
2015. márc. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!