Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem akarok túl jó lenni, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok túl jó lenni, vagy legyek? Szerintetek? 22L

Figyelt kérdés

A barátom jelenleg a padlón van, lelkileg. Értem ezalatt, hogy semmi önbizalma, komoly önértékelési gondjai vannak.


Az előző kapcsolatában nem becsülték meg, nem értékelték.


Mit csináljak? Szeretet és figyelemroham?

Szeretnék segíteni neki, meg szeretném, hogy boldog legyen. De azt nem szeretném, hogy átessünk a ló másik oldalára. Túlzásokba nem lenne jó esni, nem?


Tanácsok?


2015. aug. 5. 19:40
 1/10 anonim ***** válasza:
7%
Napi 3x30 perc kőkeény aktust írok fel nektek. Kontroll gyanánt végtelenített ismétlést írok fel!
2015. aug. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A szexel nem volt gondja. Itt lelki gondok vannak...
2015. aug. 5. 19:42
 3/10 anonim ***** válasza:
Én nem hiszem, hogy a te feladatod lenne ezt orvosolni. Az teljesen más, ha már a kapcsolaton belül felüti a fejét valami lelki válság, de az ilyen hozott dolgokkal szerintem nem tiszted foglalkozni.
2015. aug. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem csak simán szeresd, a lényeg hogy éreztesd hogy fontos neked. Nem kell túlgondolni.
2015. aug. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ez nekem tök úgy hangzik, mint aki a régi kapcsolatában él még, azt siratja, hogy elbántak vele. Én is voltam rossz kapcsolatban, de nem lettem úgy lelkibeteg, hogy ezt a jelenlegi páromnak kell orvosolni. Nem is hangoztattam neki, hogy mekkora szar volt az előző. Amíg ő nem bánik ugyanolyan gonosz módon... a múlt elmúlt. Nem felejtem el sosem, de nem határozza meg a jelenlegi kapcsolatomat.


Megkérdezném, érez e még valamit az exe iránt? Amiatt lettek a gondok ami azóta is tart? Vagy amúgy sem volt önbizalma?

2015. aug. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Pár napja vagyunk együtt, szóval friss a dolog. Mikor még együtt voltak mesélt nekem arról, hogy mennyire padlón van. Nem csak a kapcsolata miatt, hanem úgy általában. Az emberek levegőnek veszik. Olyan ember, akinek fontos az, hogy elismerjék, viszont ezt senki sem tette meg, kivéve engem.
2015. aug. 5. 19:59
 7/10 anonim ***** válasza:
"Olyan ember, akinek fontos az, hogy elismerjék," Ezért tesz is valamit, vagy csak várja, elvárja?
2015. aug. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagyon is, sokat dolgozik. Odaadó fiú.
2015. aug. 5. 20:18
 9/10 anonim ***** válasza:
A 4-es válaszolóval értek egyet. Állj mellette mindenben, szerintem most nem kifejezetten a volt barátnője miatt van probléma. Tarts ki mellette. Ne játsz rá, ha nem érzed úgy, hogy ösztönösen jön, de legyél mellette mindig, és hamar talpra fog állni. Ilyenkor egy megfelelő barátnő a legjobb, ami az emberrel történhet.
2015. aug. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2015. aug. 6. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!