Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha beleszeretnél egy nálad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha beleszeretnél egy nálad sokkal gazdagabb emberbe és kölcsönös lenne, lemondanál róla csak azért, hogy mások ne kérdőjelezzék meg az őszinte érzéseiteket?

Figyelt kérdés
Van itt, aki került már ilyen helyzetbe?
2015. aug. 8. 15:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy mondanék! Ha kölcsönös a szerelem, nem érdekelne ki mit mondana! Majd pár hónappal, évvel később megbékélnek a gondolattal és kész.
2015. aug. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem mondanék le azért , mert pár ember megkérdőjelezi az érzéseimet...
2015. aug. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Teszek rá, mit gondolnak mások, nehogy már miattuk...

Amugy a párom jól keresett, mikor összejöttünk, én tanultam. Nekem is mondták úton-útfélen, hogy a pénz miatt. Most én keresek jobban, és róla mondják, hogy már csak a pénz miatt "tart", szóval ezeknek semmi se jó

2015. aug. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Blade Bone ***** válasza:
100%
Nem mondanék le róla, bár nem voltam még ilyen helyzetben, de úgy gondolom csak az számít, ami a közt a két ember közt lezajlik. Ha a gazdagabb fél tud bízni a másikban és nem kérdőjelezi meg azt amit mondd, valamint nem hisz a pletykáknak, akkor maradhat jó a kapcsolat.De ha nem bízni, akkor így se, úgy se jó. .. .
2015. aug. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Dehogyis :D

Ha kölcsönös akkor miért dobnám ezt el?

sz*_rok más véleményére ^^

2015. aug. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem építő mások véleménye számomra, akkor leszarom. Tehát nem mondanék le egy ilyen nőről. :D
2015. aug. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Hülye lennék lemondani róla.

Nem sok olyan embert ismerek, akinek adok a véleményére, akik viszont ilyenek, azok nem feltételeznék, hogy a pénze miatt jöttem vele össze.

2015. aug. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
88%

Én egyszer voltam olyan helyzetben, amikor egy nálam jóval gazdagabb pasival jöttem össze. Őszintén szólva nem éreztem jól magam a kapcsolatban. És nem amiatt, hogy "jaj, mit szólnak mások", hanem mert teljesen más volt az életmódunk. Nekem az övé teljesen idegen volt, nem éreztem jól magam benne. Őrülten szerelmesnek kéne lennem, hogy ilyesmibe újra belevágjak, mert egy jómódú ember már kialakította a saját életét, és számomra idegen, hogy engem csak úgy "belehelyez" a kész díszletbe. Biztos van, akinek ez bejön, nekem nem jött be.

Inkább együtt gazdagodjunk meg, és alakítsuk ki közösen a luxuséletünket. :)

2015. aug. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
# 8/8 Időpont ma 16:05 - És ha nem ilyen lett volna, hanem tényleg passzoltok egymáshoz, tehát nem csak a hab lettél volna a kész tortán? :-) Egyébként ilyet szegényebbek is csinálnak, ez nem pénzfüggő, inkább személyiség. Volt olyan randim anno, hogy volt egy kész ritmusa a srácnak (akkor még), ami úgy alapból mondjuk nem is baj, mindenkinek megvan a maga kis kialakított világa, szokásai, amik jól működnek, de ő kijelentette, hogy "hát, ehhez a párja kénytelen lesz hozzászokni", szóval a stílus, ahogy ezt előadta, az nem volt szimpatikus számomra.
2015. aug. 8. 16:37
 10/13 anonim ***** válasza:

# 9: Nem, itt nem ilyesmiről van szó. Próbált a kedvemben járni, én meg próbáltam élvezni, de engem határozottan zavart, hogy ami neki természetes (pl. hogy kell viselkedni egy luxusszállodában) az nekem idegen. Ez kb. olyan - sarkított példa - mint amikor egy szakmunkásnak kellene feloldódni egy elvont értelmiségi társaságban. Egyszerűen más világ! Ami az egyiknek természetes, mert úgy szocializálódott, az a másiknak idegen.


Úgy tudnám elképzelni, ha mondjuk valamelyikünk hirtelen nyerne a lottón, és együtt bénáznánk a jómódú világban. :) Az úgy teljesen más lenne. :)

2015. aug. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!