Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lenne egy barátod de közben beleszeretnél egy másik srácba is, mi alapján döntenél?

Figyelt kérdés
2010. márc. 17. 19:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Azt választanám, akit igazán szeretek.
2010. márc. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A szivem döntene :D
2010. márc. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nálam a mondat első állítása kizárja a másodikat :) 19L
2010. márc. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
nálam is :) ha van barátom akkor őt szeretem nem szeretek bele egy másik srácba :P Az max tetszhet :)
2010. márc. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ez a masik srac mar egy ideje szinte arra vár hogy szakitsak...nem történt köztünk semmi, de érzem hogy erre vár és még csak csók sem csattant el. Viszont a főnökömről van szó..nap mint nap együtt vagyunk....baratám mellett meg 3 év szól..
2010. márc. 17. 19:34
 6/12 anonim ***** válasza:

Mi alapjan? Szerelem,vonzalom.Nem kotom magam senkihez oda ha nem szeretem mar. :) Es kesz :)

S.

2010. márc. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az alapján,kit szeretek tiszta szívemből,és igazán,és kivel lennék igazán boldog.Nem szeretnék becsapni senkit,magamat meg főleg nem.
2010. márc. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

boltam már hasonló helyzetben, de annyi könnyebbség volt a dologban, hogy nem szerettem bele amásik srácba...viszont oltári nagy vonzalom és egyetértés volt közöttünk...olyan lelkitárs féleség... sajnos nehéz dolog ez...mérlegeltem, elképzeltem a jövőmet a párommal és azt is, hogy milyen lenne a másik sráccal...volt egy olyan érzésem, hogy hosszútávon nem működött volna vele semmi, ez később be is igazolódott, amikor már ezerszer megbeszéltük, h barátok maradunk de semmi több, és ő mégis vérig sértődött, mikor nemet mondtam egy újabb próbálkozására... ez számomra egy megerősítés volt affelől,hogy jól döntöttem, hogy a barátom mellett maradtam

de nekem annyival könnyebb volt a helyzetem, hogy teljesen meg tudtam szakítani minden kapcsolatot a másikkal...te ezt már nehezebben tehetnéd meg :(


21/L

2010. márc. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha a barátom elhanyagol, kutya módon bánik velem és bárhogy próbálom, se sikerül megváltoztatni, de tudom, hogy a másik fiú mellett boldogabb lehetnék (ha csak kis időre is), akkor váltanék. Ha csak vonzódnék hozzá és nem lenne 100%, hogy lehet belőle valami, akkor maradnék és próbálnám rendbehozni a másikat.
2010. márc. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Megkérdezném anyut.
2010. márc. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!