Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csajok mennyire összeillő ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lsanyi18 kérdése:

Csajok mennyire összeillő ha egy fiú 2évvel fiatalabb nálatok? Nagyon tetszik egy lány és 2évvel fiatalabb vagyok lehet belőle valami a neten tetszik, csak még nem ismerem és ő sem engem .24f

Figyelt kérdés
2015. aug. 8. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem belefér, több is akár.
2015. aug. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Két év nem számít ebben a korban. (Ha 14 lennél, más lenne a helyzet.)
2015. aug. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én nem jönnék össze fiatalabbal

21L (26 évesen se. de ez én vagyok)

2015. aug. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálam minimum +3 év.
2015. aug. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Két év nem számít. Én nagyobb különbségtől se akadok ki, csak az gáz ha pl. végzős egyetemista csajnak van gimis, vagy elvált anyukának 20 éves pasija. Ezek amúgy fordítva is gáz kapcsolatok. A fontos az azonos életszakasz.
2015. aug. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!