Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van barátom, de van egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátom, de van egy fiú aki régóta érdekel, tetszik és érdekel hogy milyen lehet. Elhívott találkozni. Találkozhatok vele?

Figyelt kérdés
Szóval, nagyon régóta barátom van, viszont az utobbi időbe nem nagyon van meg az a szenvedélyes tűz. Szeretem meg nem akarom elveszíteni de tudom h így nem fogom sokáig bírni. Viszont sokszor láttam egy fiút aki ugy elkezdett tetszeni látom hogy nézett és rám írt valamelyik nap, és azt vettem észre hogy állandóan mosolygok ha rá gondolok mosolygok ha vele beszélek nézem hogy elérhető e az interneten. Biztos hogy elkezdett érdekelni viszont nem akarom a mostani párom elveszíteni se hazudni neki. De magam érdekeit kell nézni hogy boldog legyek. A fiú most elhívott találkozni mondta h tiszteletbe tartja hogy van párom csak szeretne kicsit személyesen megismerni. Egyik felem akar vele másik felem azt mondja nem szabad. de nem akarok magamnak hazudni hogy nem érdekel meg semmi. Mert igenis sokat gondolok rá és mosolygok ugymond megint van miért kiért felkelni ezt érzem és ez durva... igaz nem olyan tiszta érzés mert van egy dolog ami nem engedi h egész legyen azaz érzés amit már biztos éreznék ha nem lenne senkim. Nem akarom elvesziteni a barátom. De már vele nem olyan mint volt. Mit tegyek?
2015. júl. 30. 10:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Találkozzál vele és majd később csináljátok hármasban
2015. júl. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Minden szakmának szüksége van utánpótlásra.
2015. júl. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
szólj a barátodnak, hogy te egy ösztönlény vagy , aki nem tud magának parancsolni.
2015. júl. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2015. júl. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Attól, hogy van barátod nyugodtan találkozhatsz más fiúkkal. Elvégre a barátod és nem a gazdád.
2015. júl. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
mióta vagytok együtt, hány évesek vagytok?
2015. júl. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

szerintem többnyire csak győzködöd magad , hogy meg úgy szereted meg jajj nem akarod elveszíteni.....


Találkozz a sráccal és rögtön ki fog derülni, hogy mennyire is vagy te még boldog a kapcsolatodban, ami már már csak egy biztos pontnak tűnik megszokásnak.

2015. júl. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Találkozz vele mindenképpen, hogy kiderüljön, tényleg annyira vonzódsz-e hozzá úgy is, hogy kicsit megismered, vagy nem is lenne értelme félrekacsintgatnod. Viszont tényleg csak beszélgessetek, ne legyen pl. csók!!
2015. júl. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Válassz.. sztem neked is rosszul esne, ha a parod olyan lánnyal találkozik, akihez vonzódik. Az őszinteség pedig a legfontosabb dolog egy kapcsolatban. Ha ez nincs, semmi sincs.
2015. júl. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Utálom az ilyen h***e pics@kat, ha magyarázni kell, hogy miért ne menjen, akkor neked fejben bőven gondok vannak... ne is dolgozz azon, hogy a pároddal jobb legyen, hagyd ott, legalább ő ne szenvedjen! Az új nagy Ő is hitegeti magát, meg téged, te hitegeted magad, tudod mit? A párod kérdezd meg, ne minket ;)
2015. júl. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!