Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Elég bonyolult kapcsolatban állok az exemmel, illetve szerintem csak én bonyolítom túl.

Azért szakított velem, mert elmondása szerint nem szerelmes belém.

Sokat veszekedtünk előtte, de pár nappal szakítás előtt megígérte, hogy mindent megtesz azért, hogy rendbe hozza, mert csakis én számítok neki. Aztán azt mondtam, már késő, mert már tönkre tett, így szakítottam vele. Egy héttel később felkerestem, ekkor mondta azt, hogy ő már ne szeret, nem akarja újrakezdeni. (Elsírta magát.) Ekkor 3 hétig nem beszéltünk.

Majd valami oknál fogva elkezdtünk újra chatelni facebookon, mint két legjobb barát. Egyszer pedig találkoztunk.. nos hát, nem sima baráti találkozó volt, lefeküdtünk. Végig velem törődött, azon volt, hogy nekem jó legyen.

Utána mintha mi sem történt volna, ugyanúgy jó kapcsolatunk maradt.

Egyszer mondtam neki valamit, amin feltűnően kiakadt. Illetve, elkezdett aggódni miattam, merthogy tönkre teszem ezzel az életem.Megharagudott rám. (Egyébként nem nagy dolog, csak ő túlzott. Nem akarom megmondani mi volt, de kb. olyan, mintha életemben egyszer rágyújtottam volna a cigire.)

És megkérdeztem tőle, miért kezdett el barátkozni velem újra, ő azt mondta nem tudja. Úgy érzem, nincs tisztában az érzéseivel, de ezt még magának sem vallja be. El is mondtam neki, de kissé összekaptunk, úgyhogy most megint nem beszélünk.

Arra gondoltam, ő talán csak fél, hogy újra megbánt és fájdalmat okoz nekem. És a távolság is zavarja, ugyanis két egymástól távol lévő egyetemre fogunk járni.


Nem akarom hagyni ezt az egészet, mert még ezelőtt hatalmas szerelem volt a miénk, csak elcsesztük...mindketten. Sosem voltam még olyan boldog, mint vele.

Neki én voltam az első komoly kapcsolata.


Valami tanács? Jó, persze, valószínű olyat fogok kapni, hogy engedjem el...de nagyon szerelmes vagyok belé.


2015. aug. 9. 14:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez nem párkapcsolat, hanem gyerekes játszmázás. Lesz még pár ilyen az életetekben, amíg képesek lesztek felnőni a valódi párkapcsolatokhoz...
2015. aug. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!