Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a helyes döntés ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a helyes döntés ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Három év levelezés után kb. egy hónapja találkoztam egy nővel. Én nem tudtam róla, de volt neki egy 3 hónapos kapcsolata, amit csak azután mondott el, hogy a találkozás napján elég közel kerültünk egymáshoz. Azt mondta nem akar még kapcsolatot, de azt ami volt le akarja zárni, szóval nem visszakoztam a dologból. Ezután még egyszer találkoztunk, akkor is nagyon jó volt minden, úgy éreztem mindketten elvesztünk egymásban - és ezt szóban ő is többször kifejezte. Ezt követően elég szar fordulatot vett az egész. Találkozott az "exével" hogy megmondja neki nem látja többet, de rögtön ezután ott is aludt nála és egy héttel később közölte velem, hogy nem akar játszani velem, s bár nem szerelmes ő még mindig a másik kapcsolatához kötődik.


Na mármost a másik ürgéről annyit kell tudni, hogy emberszámba se veszi, fizikailag és verbálisan bántalmazza őt. Amikor nála van szolgának használja.


A lány továbbra is állítja, hogy fontos vagyok neki és ami kettőnk közt történt az igaz volt, én viszont azóta nem igazán beszélek vele, ugyanakkor mégis úgy érzem cserbenhagyom.


Mivel csinálok kisebb balekot magamból? Ha elfogadom hogy mást választott és hagyom az egészet, vagy ha igenis a közelében maradok és mindent megteszek azért hogy visszakapjam?



2015. máj. 27. 22:07
 1/8 anonim ***** válasza:
hagyd ezt a butanot! ilyennel nem erdemes
2015. máj. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mindketten forduljatok szakemberhez (külön-külön), és ezt nem pejoratív értelemben tanácsolom, hanem segítő szándékból.
2015. máj. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az a nőszemély is megérdemli a kedves barátját, az ilyeneknek semmi joguk sincs sírni, hogy nekik milyen rossz. Te meg szedd a sátorfádat, és lépj le a közeléből, hagyd a francba, nem éri meg, hogy küszködj.
2015. máj. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hagyd. Mondd meg neki a véleményed, hogy szerinted rosszul dönt, és annak a kapcsolatnak nincs jövője, de aztán ne maradj mellette talonban. Majd egyszer felébred és lép. Te egy újabb veszteség leszel, ami a döntésképtelensége miatt úszik el. Még csak 3 hónapja van a pasival, szóval még simán ott ragadhat évekre, mire elmúlik a rózsaszín köd.. Hiába mondja, hogy nem szerelmes, máskülönben nem viselné el, hogy rongyként bánjanak vele. Nem te hagyod cserben, mert nem a te felelősséged, hogy megóvd őt a hülye lépésektől. Mindenki a maga kárán tanul, és aki nem engedi, azon nem lehet segíteni. Balek itt nem te vagy, hanem a nő. Komolyan.
2015. máj. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Úgy látszik ez a nő szolgalelkű. Ha ezt akarja hagyd, vagy harcolj érte, ha elbírsz a másik csávóval.
2015. máj. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Addig menj el és küzdj érte, amíg úgy érzed, megéri.

Nagyon nehéz egy ilyen, egyensúlytalan kapcsolatból kiszakadni, nem biztos hogy a nő "szolgalelkű", az is lehet hogy önbizalomhiányos és ezért nem hagyja ott azt a barmot.

2015. máj. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nagyon hasonló helyzetben vagyok én is. Ha gondolod írj, kíváncsi vagyok a te sztoridra. Ez így nagyon sz*r, annyi bizonyos.
2015. máj. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
3 év levelezés után sem szeretetted beléd? Az igen.
2015. máj. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!