Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik a mindent elsöprő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik a mindent elsöprő igaz szerelem?

Figyelt kérdés
Lehet,hogy buta kérdés.Ti véleményetek érdekel,de legfőképp tapasztalatok/ismerősökkel történt dolgok érdekelnének.Nyilván nagy szerelmek azok vannak,ez nem olyan óriási csoda.Én az ilyen filmbe illő szerelmekre gondolok.Mint pl. Szerelmünk lapjai(The Notebook).Összejönni (fiatalon) néha persze szakítani,veszekedni,de a végén mindig egymásra találni,egészen a halálunkig.Gondolom értitek mire gondolok de ha nem akkor kifejtem jobban.Ne azt képzeljétek ,hogy valami álomvilágba élek és én hiszek ebben.Pont,hogy nem hiszek,de szeretnék.De a környezetemben nem láttam ilyenre példát.Mi erről a véleményetek?Ti vagy az ismerőseitek találkoztatok ilyennel ?

2015. aug. 10. 22:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Ja ja....olyan nagy lesz hogy tönkre mész tőle és elsöpör a ge..cibe


Ha azt hiszed tréfálok akkor tévedsz.

Elhagyott az első szerelmem úgy tönkre mentem hogy azt még nézni is öröm volt, persze csak másoknak, te meg ott maradsz a pokollal

2015. aug. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
:DD
2015. aug. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Blade Bone ***** válasza:
Igen, unokatestvérem és a felesége pont ilyenek voltak, :) született is egy gyönyörű ikerpárjuk ebből a szerelemből, csak sajnos a szülésbe az anyuka belehalt. :( Nagyon szép párt alkottak.
2015. aug. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Olyan van bőven hogy valakik fiatalon összejönnek és teljes egyetértésben, félrelépések nélkül együtt maradnak. Több ilyen párt is ismerek.


De ami viharos, hol szakítanak, hol kibékülnek, az szerintem nem így végződik, hanem végleges szakítással.

2015. aug. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi meg javaban egyutt vagyunk a baratommal es a mienk pont egy ilyen szerelem. Mikor latatlan megismertem a neten hatalmava keritett az az erzes hogy ezt a ferfit jobban meg Kell ismernem. Megvaltoztatta az eletem es en is az ovet. Vegre talaltam valakit aki kiegeszitett, aki mellett onmagam lehettem, aki mindig mellettem all, akire erdemes varni, aki nelkul nem eri meg elni. O akkor eleg depis volt es pesszimista, ma ra Se lehet ismerni, nagyon figyel ram es tenyleg mindent elkovet,hogy boldog legyek. Nem vitatkozunk es nem csalnank, vagy hagynank El egymast soha. Minden vagyam,hogy az o oldalan oregedjek meg,hogy a kozos gyerekeink neveljem. Talaltam egy olyan embert aki a tokeletes elkentetem megis olyan oss,hang es egyetertes,van koztunk mint meg senkivel azelott. Mi dkettonk elso es remelhetoleg utolso kapcsolata ez. Mielott megismerten nem hittem mar a szerelemben, pont elotte kosaraztak ki es alaztak meg erre frlbukkant es meg a legrosszabb napon is megnevettet. Mellettem allt mindig es tudom,hogy mindig itt lesz nekem. Fogalmam sincs,hogy foghattam ki efy ilyen fantasztikus embert holott en egy katasztrofa vagyok. Csak azt Remelem,hogy eleg idot leszek vele,hogy meghalaljam,hpgy van nekem es hogy bizonyithassam hogy senkit ugy mint ot meg soha nem szerettem!

18/L 21/F (3,5 eve egyutt lassan)

2015. aug. 11. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!