Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek működhet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek működhet egy párkapcsolat 13-14 év korkülönbséggel, úgy hogy a nő az idősebb?

Figyelt kérdés
Nagyon nehéz élethelyzetbe kerültem és a véleményetekre lennék kíváncsi. Van egy női barátom akit 4 éve ismertem meg. Nagyon jó kapcsolatban voltunk, de mint barátok. Ő kis idő múlva ki is utazott külföldre élni és dolgozni, de továbbra is tartottuk a kapcsolatot. Időnként ha hazalátogatott találkoztunk de csak mint barát. Azonban mindig is vonzott, mert tetszik mint nő és nagyon jól érzem vele magam. Most jött haza újra, megint találkoztunk, de most bulizni mentünk.... hát igen. Össze is gabalyodtunk rendesen. Bevallása szerint már ő is nagyon vágyott a csókomra és nagyon de nagyon szeretünk egymással lenni, időt tölteni, mintha megszűnne tér idő. Találkoztunk aztán másnap is, hogy programot csináljunk. Az utcán kézenfogva sétáltunk. Azonban holnap utazik vissza és sírva váltunk el egymástól azzal, hogy túl nagy a korkülönbség és ez így nem menne. Abszolút meg vagyunk egymással, egy nyelvet beszélünk egy hullámhosszon van az agyunk és abszolút nem érződik hogy lenne korkülönbség ráadásul jó 5 évvel fiatalabbnak is néz ki a koránál. Ő mindig is különleges személy volt az életemben és hiszem, hogy régen nem véletlenül találkoztunk össze. Szerintetek működhet mégis? Kimennék külföldre is miatta. Én 24 éves férfi vagyok, ő most lett 38.

2015. aug. 9. 21:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Régebben azt mondtam volna, hogy nem. De látok több ilyen kapcsolatot a környezetemben, amik már évek, sőt, évtizedek óta működnek. Úgyhogy ha át tudtok lendülni a korkülönbségen, akkor hajrá! :)
2015. aug. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Próbàljàtok meg,tart ameddig tart.
2015. aug. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy ismerôs párnál még nagyobb is a különbség és már össze is házasodtak! Ugyanolyan felállásban mint ti a srác fiatalabb.

A nővéremnek és a húgomnak is 14 évvel idősebb férje van! Én is furcsállottam régen a nagyobb korkülönbséget de szerintem ennyi nem az. A nővérem 23 évet élt a férjével (sajnos betegségben elhunyt), húgomék is jól meg vannak, gyerekük született. Valójában pont azok maradtak együtt akiknél a nagy korkülönbség miatt azt gondoltam nem fognak...

Szóval én csak sok boldogságot kívánok! :-)

2015. aug. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly novemberben megismertem egy tőlem 16 évvel fiatalabb férfit. Eleinte nem akartam semmit tőle, vagy inkább semmi komolyat, aztán nagyon rövid idő alatt egymásba gabalyodtunk. Az igaz, hogy jóval idősebb vagyok, mint a te kedvesed, már nem akarok családot alapítani, nem sürget semmi, ezért csak élvezem az életet, az ő szeretetét, szerelmét, és nem érdekel, hogy meddig tart. Örülök, hogy van nekem.
2015. aug. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Életem szerelme 38, én 24 vagyok, épp, mint Te! Tudom, hogy működne vele... de Ő nem akarja sajnos. :\


24/F

2015. aug. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is ennyi idős vagyok és hasonló érzésekkel hagytam el.10 hónapba került hogy rájöjjek,hogy lesz ami lesz felvállalom.

Köztünk nagyobb a korkülönbség,összeköltöztünk és ez már 2,5 éve tart.

Vágjatok bele!

2015. aug. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
44%

Nálunk jelenleg 5,5 éve működik az, hogy a párom 12 évvel idősebb nálam. 2 év után összeköltöztünk, és 5 év után (összeköltözés után 3 évvel) összeházasodtunk. Áprilisban pedig megszületett a kislányunk.


Én: 17/F; Párom: 29/N

2015. aug. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Müködik és müködni is fog, mert minden adott közöttetek ahhoz hogy müködjön! Nem számít a korkülönbség, legyetek boldogok, és örüljetek annak hogy megtaláltátok egymást!
2015. aug. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is pont így vagyok egy sráccal..pont 13 év van köztünk..én 33 éves vagyok most..bár nálunk kicsit bonyolultabb a helyzet, mert ő még csak most kezd el fősulin tanulni..és azt hiszem az ő családja nagyon nem örülne neki ha mi együtt lennénk..ezért én a kezdetektől fogva a barátság felé tereltem a dolgot, bár ez elég fájdalmas volt..Mert nem ugyanott tartunk az életben..De nagyon szeretem és remélem mindig meg tudunk maradni egymásnak, még ha csak barátként is..De neked azt tanácsolom, hogy ne engedd el a csajt, ha tényleg szereted! :) Egy próbát megér! :) Én csak miatta nem merek belevágni..mert annyira fiatal még..Ha annyi idős lenne, mint mondjuk te, akkor nem gondolkoznék ennyit ezen..:) Én is sokkal fiatalabbnak látszom, mint amennyi vagyok..ő meg idősebbnek..és mi is nagyon jól megértjük egymást, igazából már több mint egy éve mindent vele beszélek meg, ami történik velem, és ő is nekem mond el mindent..Azt hiszem nem szabad ezzel a korkülönbség dologgal foglalkozni..:) egy életünk van..:)
2015. aug. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!