Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a véleményetek, ha egy 18...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek, ha egy 18 éves fiúnak 30 év körüli nőci a barátnője? Ki részéről inkább a nem normális dolog ez?

Figyelt kérdés
A nő egy okos, tanult egyén.

2015. aug. 11. 11:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha neked ő tetszik akkor miért ne. Jobb mindha pedofil lennél.
2015. aug. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem magamról beszélek, én csak egy kívülről szemlélő egyén vagyok. Csak én furcsának találom,s érdekel, hogy mások mit gondolnak.?
2015. aug. 11. 12:05
 3/8 Kenzo Tenma ***** válasza:
Hát nem mindennapi dolog, de a srácot totál megértem, ki nem örülne egy ilyennek? A nőt is meg lehet érteni, ha ő úgy érzi elég, amit egy ilyen fiatal férfi adni tud, akkor miért ne.
2015. aug. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Pont ez a helyzet, hogy a pasit én is megértem, de a nőcit nem. Amúgy a pasi az korához képest érett nagyon és simán kinéz egy 20-21 évesnek.
2015. aug. 11. 12:16
 5/8 Kenzo Tenma ***** válasza:
A kinézet még hagyján. Célok, egzisztencia.. de, ha a nő elfogadja akkor mindegy.
2015. aug. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A nőt nem értem. Persze nem bűn a fiatal férfiakhoz vonzódni, de egy 18 évest még akkor sem neveznék férfinak, ha kinéz 20 évesnek. Ha pedig hosszú távban gondolkodnak, nem értem, hogy lehet lemaradva ennyire a nő felfogásban a korához képest. Ami 18 éves kor után történik, az formálja igazán az ember személyiségét.
2015. aug. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hm...érdekes helyzet. Én 26 vagyok, de nem tudnám elképzelni még azt sem, hogy egy 2-3 évvel fiatalabb párom legyen. Nem tudnék férfiként nézni rá.. Meg az is zavarna, egy ekkora korkülönbségnél, ami a szóban forgó srác és nő között van, hogy kinézetre is nagyon látványos a különbség kettejük között..Ideig óráig szórakozásnak jó. De ennyi. Hamar elfog múlni. Egy 30 éves nő már jó vallta nyugodtabb, családra vágyik,egy 18 éves srácnak meg most kezdődik az élet. Érezzék jól magukat egymással, amíg lehet. De nem egy életképes kapcsolat.
2015. aug. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szerintem se életképes kapcsolat, és a nő igazából már rég azon kellene gondolkodjon, hogy családot alapít, gyerekeket szül, mivel már a karrierje az megvan...szóval elég fura.
2015. aug. 11. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!