Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hirtelen történt minden, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hirtelen történt minden, de lenyűgöző volt! Vajon ez mi lehetett, energia áramlás, két lélek összekapcsolódik, szeretik egymást?

Figyelt kérdés
a barátommal épp ölelkezni kívántuk,mikor közeledtünk egymás felé a szívem felől a testemből olyan bizsergető érzés áradt ki felé,mintha kinyúlt volna valami a testemből nehéz megfogalmazni, de úgy képzeltem el, mintha a lelkem egy része kijött volna a testemből és érzetem, ahogy megy a társam felé, és összekapcsolódnak. Ijesztő volt, de megdöbbentem, és percekig csak álltam és gondolkodtam,hogy most mi volt ez? Hetekkel rá pedig, csókolózás közben, annyira kizártam mindent magam körül, és tényleg csak a pillanatnak éltem, csókolóztunk, és csak csókolóztunk percekig,akkor meg szédítő és bizsergető érzés volt a testemben, átjárta az egész testemet. És a végén a barátom mondta, hogy hűha, életében nem volt ilyen jó csókolózni. Azt mondta, ő is ugyanazokat érezte végig, és kijelentette,hogy ez jobb volt mint egy szex.Felért azzal is. (kapcsolatunk alatt 2szer volt ilyen jó dolog, azóta, ennyire mély már nem nagyon. Persze most is élvezünk együtt mindent,de azt a 2 dolgot megismételni lehetetlen.
2015. aug. 11. 12:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Wow :)
2015. aug. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A másodikat már átéltem többször. Az elsőt még nem, de volt már a párommal egészen különleges "spirituális összekapcsolódás" élményem. :)
2015. aug. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az a kár,hogy többször nem történt meg, pedig jó volna, a barátom is mondta.
2015. aug. 11. 14:01
 4/4 anonim ***** válasza:

Különlegesen erős hormonfelszabadulás :)


Nem akarok kiábrándító lenni, de az ilyen "energiaáramlás" meg "lélekösszekapcsolódás" nyilvánvalóan butaság. Ettől függetlenül igen szép elmény, remélem, még lesz ilyen közöttetek!

2015. aug. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!