Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lenyűgöző és nem mindennapi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenyűgöző és nem mindennapi randiötletek?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel elég fura kapcsolatot ápolunk. Nem beszélünk folyamatosan se telefonon se üzenetben, külön városban is élünk. Néha mikor pesten vagyok, akkor írunk egymásnak konszolidáltan, hogy egy 'tali belefér?'. nem kérdezősködünk, leokézzuk, találkozunk általában az éjszaka közepén. 10körül tali és reggelig együtt vagyunk. Számos progit csináltunk már kezdve az éjszakai kocsikázástól az országban (közben szex az út szélén), tetőkre kimászva berúgtunk, éjszaka le balatonra, éjszakai pucér fürdőzés, elmentünk egyik-másik városba inni, éjszakai geocaching budapesten, elhagyott helyek és épületek éjszakai bejárása, szóval nem sablon talik, aktív és szokatlanok szerintem.


A kapcsolatunkról annyit, hogy egyetemisták vagyunk itt-ott, mindkettőnknek van barátja/barátnője, viszont mikor együtt vagyunk akkor úgy viselkedünk, mint egy pár (kézfogás, csókok, szex), viszont ezen kívül nem kérdezősködünk egymásról és nem faggatózunk és nem beszélünk hétköznaponta. Lassan már egy éve tart ez a viszony, persze titokban, csak a legközelebbi barátaink tudnak róla (cca. 3-4 ember).


Merész és szokatlan programot szeretnék továbbra csinálni, ami egy örök és nem hétköznapi élmény lehet számára, amivel lenyűgözhetem, nameg persze én is élvezhetem. Eddig ötletekből nem volt hiány, csak kezdek már kimerülni az ötletekből, így szeretnék tőletek is pár tippet hallani! :)


Verdám van, pénz és idő nem akadály. Válaszotokat előre is köszi, 22F



#randi #izgalmas #bevállalós #merész #randiötletek #lenyűgüző
2012. nov. 29. 05:03
 1/10 anonim ***** válasza:
hát ez komoly... tényleg nem mindennap dolgokat csináltok. miért nem jártok??
2012. nov. 29. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Először hallom(vagyis inkább látom) a progi szót ilyen kontextusban, ez informatikusszleng.

Szerintem lövészet, paintball/airsoft, vagy ez: [link]

2012. nov. 29. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Nekem nagyon tetszik ez az egész, viszont egyben szomorú is, hogy vannak ilyen lányok. Végigfut az agyamon, hogy lehet, hogy az én barátnőm is ezt csinálja a hátam mögött és nem valami jó érzés....
2012. nov. 29. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
ez az egész úgy alakult ki, hogy mindkettőnknek megvolt a maga oka másban keresni átmenetileg a boldogságot... :/ hogyha mindketten normális párkapcsolatban élnénk persze ilyesmire nem kerülhetett volna sor
2012. nov. 29. 14:02
 5/10 A kérdező kommentje:
járni azért nem járunk, mert valahogy nem tartunk igényt olyan téren a másikra.. legalábbis én nem tudnám elviselni hosszútávon az ő életstílusát, és ő sem tart igényt az enyémre
2012. nov. 29. 14:04
 6/10 anonim ***** válasza:
szexeljetek vonaton
2012. dec. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ötletem nincs, csak azért írok, hogy tudd, irigyellek valamilyen szinten. Bár az biztos, hogy én egy idő után éreznék valamit irántad (génhiba:):):).
2013. ápr. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Aladárkiss ***** válasza:

Király vagy nem ismerlek de már most kedvellek ! Én is ez a fajta gyerek vagyok. Bár én viszek bele izgalmat is :) Leírok egy pár dolgot amit már megtettem, aztán ha tudsz belőle meríteni akkor hajrá :)

Esti csónakázás egy tónál persze bérelni nem tudsz így el kell kötni. Nem számít lopásnak mivel vissza viszed a ki indulási helyre. Strandra este besurranni és fürödni egyet egy kis pezsgőzés mellet. Hidd el király dolog. Már volt olyan is, hogy besurrantunk a máv területére ott találtam egy üres kocsit azt a lánnyal felavattuk és hirtelen elkezdtek bevontatni oda ahova takarítják a kocsikat. A takarító kicsit érdekesen nézet rám mikor leszálltunk a vonatról. Szúrópróba szerűen kinéztünk egy panelházat kimentünk a tetőre. Kiterítettem a a takarót ilyen piknik jelleggel csak kaja helyet itallal, egy idő után úgy is egymásra gerjedtek. Épülő irodaházak bejárása és egyes részeinek felavatása ( Szex). Röviden ennyi ami így az emlékeimben felvillant.

2013. ápr. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
utolsó! ez baromi állatnak hangzik! :D melyik strandokat javaslod, ahol nincs éjszakai kutyás őrsgég? pl. Pala
2013. ápr. 17. 23:08
 10/10 Aladárkiss ***** válasza:
100%
Szolnok Liget élményfürdő ott még vagy 1,5 éve megtudtam csinálni, de amúgy mindegyikbe belehet surranni :) Általában a kutyás őrzés ritkább strandokon. Általában két biztonsági őr szokott masírozni óránként egyszer. Egy óra bőven elég pancssikáláshoz és egy kis pezsgőzéshez. Ha esetleg pedig elkapnak, akkor pedig tetessétek magatokat külföldinek, beszélj angolul vagy németül. Hidd el az őrök többsége nem beszél nyelvet és max kikísérnek a kijárathoz minden köcsög turistának elhordanak és ennyi. :D
2013. ápr. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!