Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van valami a párotokban, amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valami a párotokban, amit eleinte nem díjaztatok, de később elfogadtátok, vagy akár meg is szerettétek?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is írjatok légyszi.

2015. aug. 11. 16:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Mielőtt összejöttem vele, láttam benne olyan tulajdonságokat, amikről úgy gondoltam, hogy én azt nem tudnám elfogadni. Aztán megismertem jobban, és rájöttem, hogy csak a saját félelmeimet vetítettem ki rá, ezért felnagyítottam bizonyos vonásait.

Úgyhogy amikor összejöttünk, már nem találtam benne semmi problémás tulajdonságot. Apróságok vannak, amik nagyon enyhén zavarnak, de annyi pozitívum van mellette, hogy bőven kárpótol, úgyhogy elfogadtam olyannak, amilyen. :)

2015. aug. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az iróniáját, a szarkazmusát, hogy másokkal olykor nagyon g0nyó módon beszélt, viselkedett, amit sokáig nem tudtam hova tenni.

Aztán miután összejöttünk láttam, hogy miért teszi ezt. Részéről ez egy védekezési mechanizmus volt és onnantól kezdve érvényesítette rám is.. Tehát ha valaki mondott valamit olyan hangsúlyban vagy stílusban ami neki nem tetszett, egyből ott volt és elrendezte az illetőt, hogy az kb megszólalni sem tudott utána, egyes esetekben elnézést is kért.. Nekem ez nagyon jólesett, mert én meg nem vagyok/voltam az a visszaszólós típus. Igazából sosem tudtam megvédeni magamat egy konfliktusban.

Így ezt kifejezetten meg is szerettem benne. Ma már tudom, hogy csak azokkal beszél így, akik okot adtak/adnak rá neki, akik azt gondolják, hogy megtehetik, mert magasabb beosztásban vannak vagy akármi más felhatalmazza őket, hogy úgy beszéljenek vele, mintha a fenekükből rángatták volna ki.

2015. aug. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
30 N -előző voltam
2015. aug. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

10 évvel idősebb és a tenyerén hordoz, valósággal rajong vagy nem is tudom és mindent elnéz.

Eleinte zavart, próbáltam direkt bosszantani, de soha semmiért nem volt mérges, nem szidott le, nem sértődött meg. Egy éve vagyunk együtt, azóta megtanultam megbecsülni ezt az oldalát és nagyon szeretem. :)

2015. aug. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!