Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerettetek már bele abba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerettetek már bele abba, akit korábban már elutasítottatok?

Figyelt kérdés
Nemet és kort írjatok! Illetve egy rövid történet is jó lenne :)

2015. ápr. 7. 14:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Én már tapasztaltam hasonlót többször.


De ilyenkor a lány észrevételeim szerint vagy azért gondolta meg magát mert épp szakított a barátjával vagy mert épp rég óta nem talál senkit.


Na ebben a helyzetben miért legyek én a pótszer, jelenleg csak egy olyan lány - nő van akitől elfogadnám az, hogy meggondolta magát de csak azért mert még nem mondtam le róla 100%-ban.

2015. ápr. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem, csak volt olyan periódus az életemben, amikor elgondolkoztam, hogy mégse kellett volna, mert annyira nem sikerült senkivel összejönnöm.
2015. ápr. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
23/F
2015. ápr. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen! A férjembe. Nagyon unszimpatikus volt, amikor megismertem, olyan nagyképűnek tűnt. Állandóan hívogatott, de én nem akartam vele találkozni. De nem adta fel.

Aztán úgy gondoltam, ha ennyire kitartó, akkor ez már jelent valamit és találkozom vele.

Ahogy jobban megismertem, megismertem egy másik oldalát és megszerettem.

Most már 15 éve együtt vagyunk :)

2015. ápr. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok #4-es (15:11) és egyben nagyon sok Boldogságot is kívánok.


Akkor én sem adom fel :D.

29f

2015. ápr. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!