Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik olyan hogy két ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan hogy két ember szereti egymást, de nem tud egymással élni?

Figyelt kérdés
Gondolok itt összeférhetetlenségre, veszekedésekre, egymás 'kikészítésére'
2015. aug. 11. 20:30
 1/6 anonim ***** válasza:
A masik ember irant erzet szerelem,igen is tud kompromiszumokre ha ez megvan jol mukodheto kacsolat lehet.
2015. aug. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, persze. Én is belefutottam régebben ilyen kapcsolatba. Szerettük egymást, de sem a jövőképünk, az elképzeléseink, sem a világképünk, sem az értékrendünk nem egyezett. De még így is nagyon sokáig húztuk, addig, hogy a végén már az érzelmek is elmúltak.
2015. aug. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
igen létezi, főleg ha pl egyikük akar gyereket a másik meg nem, ez is lényeges választó ok lehet.
2015. aug. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, lehet ilyen. Túl erős személyiség mindkettő, makacsok, kompromisszumképtelenek. De ettől még szerethetik nagyn egymást. Valami megoldást kell találni, ami legtöbbször külön lakásban élés, és egymáshoz járkálás. Ha nem akarják felrúgni a kapcsolatot.
2015. aug. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem létezhet simán. Lehet, nagyon bejönnek egymásnak és szeretik is egymást, mert pont mindkettőjüket megfogja valami a másikban nagyon. Viszont talán pont annyira ellentétei egymásnak, hogy nem tudnak együtt élni.
2015. aug. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen létezik meg lehet oldani de ehhez két ember kell. Fontos mind a kettőnek engednie és kommunikálnia. Mi a barátnőmmel teljesen ellentétek vagyunk. De még is van amiben hasonlítunk , ennek ellenére szeretjük nagyon egymást. Emlékszem még mikkor hetente/naponta veszekedtünk. Ha nem én akkor ő kötött belém. Sokáig ezek a dolgok voltak, majd összeköltöztünk de hihetetlen módon minden jóra fordult. Azóta békések vagyunk és nem veszekedünk.
2015. aug. 12. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!