Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mire utal ez a viselkedés két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire utal ez a viselkedés két egymással kapcsolatban lévő ember között?

Figyelt kérdés

pl suliban: szünetben egymáshoz bújnak, smaciznak mint állat, kézenfogva járnak


én azt értem ha két ember szereti egymást, de miért kell ezt ennyire kimutatni főleg egy ilyen nyilvános helyen?

vagy ők ezt úgy csinálják nyilvános helyen mintha nem is lenne ott rajtuk kívül más?


végülis jó az ha nem foglalkozol ilyen téren a környezeteddel de szerintem ez azért már egyfajta magamutogatásnak mondható viselkedés


mit gondoltok? középiskolásokról van szó, meg egyébként egyikük sem nagyképű ésegyéb..


18f



2012. jún. 7. 23:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Ezzel mi a baj? Akik otthon, a négy fal között szeretik egymást, azok a külvilág előtt is.
2012. jún. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, hogy kézen fogva járnak, csókolózni természetesen én is szoktam nyilvános helyen, valahogy nem érdekel ha valakit ennyire tud ez zavarni.
2012. jún. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Kipakolják a kirakatba hogy HÉ nekem van csajom vagy HÉ nekem van pasim, ennyi.


25/F

2012. jún. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy téged azért zavar mert tetszik neked a csaj akivel együtt van a srác vagy azért zavar mert nincs párod és nem szereted nézni hogy más boldog. Szerintem természetes hogy élvezik egymás társaságát és csokoloznak fogják egymás kezét nekem is volt ilyen az osztályomban és teljesen hidegen hagyott hogy mit csináltak jó nekik ha boldogak. 18L
2012. jún. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Azért mindennek van határa... Nekem van barátnőm. Én is megcsókolom nyilvánosan, fogom a kezét átkarolom. De olyat hogy felfalom az OSZTÁLY közepén 10 percen keresztül meg a hátsóját markolászom nem csinálok. Annak is megvan a helye és ideje....
2012. jún. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
látszik, hogy nincs barátnőd...
2012. jún. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Öhm, de van. 2 éve. Remekül megvagyunk és általában jót mosolygunk az ilyen suhancokon ha épp együtt villamosozunk (mert ott is megy)

egyébként 25/F vagyok. Amikor én tini voltam ez nem volt divat..

2012. jún. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

23:48

ez sajnos igaz, de már letettem róla..de elfelejteni nehezen tudom mivel sokszor látom

de ilyet akkor sem csinálnék ha összejöttem vna vele hogy folyosón smacizok, lehet szégyenlős vagyok vagy akármi de engem idegesít ez az egész dolog ha ott van a nép körülöttem


és nekem sincs barátnőm ezt jól látod de ahogy írtam ha lenne és egy suliba járnánk akkor ilyesféle összebújásokat biztos nem tolerálnám:D:D hogy szépen fogalmazzak

2012. jún. 8. 00:05
 9/10 anonim ***** válasza:

Én személy szerint annyit engedek, hogy ölelés, kézfogás suliban, de ha megyünk 100 m-t, akkor minek?!

Ha meg akar csókolni, akkor mondom, hogy ne mindenki előtt. Arcra puszi az oké, de már szájra sem szeretem nyilvánosan.

Egyszer volt, hogy barátom mindenki előtt lekapott, le is lettünk szólva, meg amúgy is, a magánéletet nem suliban kellene élni.

Ezért is tartom picit undorítónak, amikor a folyosó közepén smárolnak.

:D

2012. jún. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nemtudom miért zavar. talán csak azért mert bejött a csaj vagy még nem voltál igazán szerelmes. szerintem ha igazán szerelmes vagy akkor nem érdekel a külvilág ha együtt vagy a pároddal akkor megszünik minden(mielőtt bárki beszól nem úgy értem hogy az utcán dugnak):D 19F
2012. jún. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!